3D Pool Break Pro v2 Bilardo.6.5 MUAYENE indir – full indir

Spor Oyunları
Yükle
Oyunlar , Spor Oyunları ,

3D Pool, Snooker, Bilardo, Carrom Crokinole. Bilgisayara aleyhinde oynayın ya!


Pool Break Pro
oyna.google.com.Carrom3DFull
Pool Break Pool, Snooker ve popüler Crokinole ve Carrom tahta oyunları çeşitli varyasyonları içeren oyunların bir takımdır. Tam 3D grafikler ve muhteşem fizik gerçekçi ve doğrudur. Bilgisayara karşı oynamak ya da diğer Android karşı, iPhone ya da iPad kullanıcıları, online, eylem düzgün ve hızlı tempolu!

Bazı gerçekçi havuz eylem için hazır mısınız? Oyunlar ve hızlı tempolu aksiyon bol bir ton ile, Havuz Break en tecrübeli pro gece de oynamaya devam edecek. Gerçekçi 3D grafikler ve doğrusal atış kılavuzları atış hattı, çekim açısını değiştirmek, ve atış karaya nereye gittiğini görmek, kolay bir sonraki hareket için kendinizi sıraya yapma yardım.
Ayrıca bilgisayar pass-n-play modu karşı oynamak veya olabilir.

Özellikler:
Facebook App bir düzine oyunları bir uygulama içine paketlenmiş Destekler Çevrimiçi Çapraz-Platform Multiplayer Oyun Destekler Facebook Arkadaşlarınızla sohbet Oynamak online (ihtiyacı var) Dört zorluk düzeyleri ile bilgisayara karşı oynamak Pass-n-Play modu Çok Gerçekçi Pool ve Snooker Fizik Pan ve Zoom ve Yavaş Hareket modları Ücretsiz Görünümü ve Düzenli veya Altıgen tablolar hiç gerçek bir masada bilardo ya da Bilardo oynamaya düşündüm eğlenceli Saatler oynamak için nasıl Yardım Kılavuzları İnşa Eğri ve Masse çekim ve tam İngilizce Verir Sezgisel Kullanıcı Arabirimi açıklamak İlk Kişi Görünümü, Pool Break Oyunlar çeşitli denemek ve favori almak için mükemmel bir yoldur. Havuzu ek bir oyun olarak Kırmak veya Lig gece için yeteneklerinizi geliştirmek için çok büyük, gerçek hayat grafik ve geometrisi kullanın. Yeri ve oyun ve havuz matkap oyunları ile, bu oyunun verdiği ve çelikten sinirleri gerektiren zor çekim uygulamak için mükemmel bir uygulama.

Peki bu uygulama ile alabilirim? Bir düzine oyunları, diskler ile oynanan iki popüler tahta oyunları ve yeterince işaret dahil-meşgul tutmak için oyunlar.

Pool Break Oyunlar Vardır:
BİZE yastığı (veya 3) 6 3 Top Bilardo 10-Top Bilardo 8 UK-9 Top Havuzu-Top Havuzu-Top Havuzu-Top Havuzu Bir Bilardo Düz veya 15.6 Sürekli Havuz Carom Bilardo (üç yönetim kurulu stilleri) Kırmızılar Carrom Crokinole masa oyunu rekabetçi olmanın Kırmızılar Snooker 10 6 Matkaplar Yer-n-Shoot Havuzu Düzenli Snooker Snooker–Havuzu? Geçiş eylem kafasına seçin head-n-play özelliği, bilgisayara karşı daha yoğun bir rekabet, ya da diğer oyuncular ile bazı çapraz platform eylem için online gitmek. Seçim için 4 farklı zorluk seviyesi ile, bir acemi deneyimli bir profesyonel için hiçbir zaman gidersin. O Toplar! İndir Pool Break şimdi bazı ciddi eğlenceli kadar rafa! Mola!

Ne bu sürümde : (Güncelleme : 31 Temmuz 2016)
2.6.5:
———–
Oo oyun bittikten sonra atış kazanan yeniden sağlar
Oo kararlılık iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri
2.6.4:
———–
Oo ekledi Liderler ve Başarıları
Oo sabit İspanyolca çeviri sorunları
Oo küçük hata düzeltmeleri? Oyun UI güncellemeleri ? Küçük hata düzeltmeleri

Gerekli Android O/S : 2.2+

Ekran görüntüleri :

Pool Break Pro 3D - screenshot
Pool Break Pro 3D - screenshot
Pool Break Pro 3D - screenshot
Pool Break Pro 3D - screenshot
Pool Break Pro - screenshot Pool Break Pro - screenshot
Pool Break Pro - screenshot Pool Break Pro - screenshot
Pool Break Pro - screenshot Pool Break Pro - screenshot

İndir : 8 MB MUAYENE

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon