Adobe Premiere Clip indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Ayrıca acemi ayrıca de profesyonel kullanıcıların rahatlıkla Android cihazlarında kullanabilecekleri Adobe Premiere Clip uygulaması, zeki telefonlar ile videolarınızı düzenlemenize olanak sağlayan bir mobil uygulamadır.

Adobe hesabınızla giriş yaparak, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Premiere Clip uygulaması doğru akıllı telefonunuz ile çektiğiniz videoların ses ve manzara düzenlemelerini kolaylıkla yapabileceğiniz gibi çalışmalarınızı bilgisayarda kullandığınız programlara yakın kalitede tescil edebilirsiniz.

Otomatik düzenleme seçeneğine sahip olan uygulama, video’yu istediğiniz yerden kırparak ve otomatik ses ekleyerek aracısız kullanıma sunabiliyor. Manuel ayar imkanının da bulunduğu uygulama üzerinden videoların ışık ve ses ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gerçekte 10 adet ses dosyası bedava sunuluyor. Bunun yanına çeşitli filtreler, renk ayarları, pozlama, parlaklık ve gölge gibi görsel ayarlar da yer alan Premiere Clip ile ses’in iniş çıkış ve şiddetini de ayarlamanız mümkün.

Adobe Premiere Clip ile hazırladığınız içerikleri 5 ayrı şekilde tescil edebilirsiniz. Bunlar; yayınla ve paylaş, Premiere Pro’da düzenle, Galeriye kaydet, Bulut’a kaydet ve Youtube’da yayınla.

İçeriklerinizi Mp4 formatında çıktı almanızı karşılayan Adobe Premiere Clip uygulamasını sitemiz üzerinden bedava olarak indirebilirsiniz.

Adobe Premiere Clip indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

45 MB MB

Geçeli Versiyon