AirMail 2.5 indir – full indir

Mac
Yükle

Apple’ın yeni işletim sistemi OS X 10.8 için özel geliştirilen email uygulaması AirMail 2.5, eski sürümüne kadar o kadar çok yeni nitelik kazandı.

Uygulama OS X 10.8 işletim sistemlerinde çalışmaktadır. 

Gmail, Yahoo, iCloudTM, Outlook.com, Live.com gibi e-posta servislerini destekleyen Airmail 2.5, yeni işletim sistemi El Capitan için tasarımı yenilendi ve eskisine tarafından daha perfomanslı ayla getirildi. 

2.5 sürümü ile kullanıcılara sunulan en kayda değer özellik, El Capitan ile birlikte gelecek olan çoklu ekran desteğinin AirMail‘e kazandırılmasıdır. Ayrıca kullanıcının mail kutusuna bir e-posta geldiğinde bildirim ile uyarılması sağlanıyor. Bu özelliğin dışarıda ansızın pozitif hesabı aynı anda yönetebilme, arayüzdeki kısayollarda geliştirmeler, grup söylev sistemi, arayüzün isteğe yan olarak bambaşka renklerde özelleştirilmesi, filtreleme ve detaylı arama özellikleriyle kullanıcılara maillerini teftiş etmede büyük bir rahatlık sağlıyor. 

Yeni iCloud senkronizasyonu ile Mac bilgisayarları üzerinden eskiye göre daha kullanışlı bir AirMail deneyimi yaşatılacak. 

AirMail 2.5 indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

35.1 MB MB

Geçeli Versiyon