Any.do Cal indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Android takviminiz yalnızca ajandanızı düzenlemek yerine sizi bereketli hale getirecek şekilde tasarlanırsa- Cal, gösterme açınızı kibarca değiştirir ve bu nedenle ekstra mücadele harcamadan odaklanırsınız. 2013’ün En İyi Uygulamalarının Bir Sonraki Web Listesini vererek tam olarak Android’in potansiyelini ortaya çıkaran takvimdir.

Bunlardan biri içten geliyorsa, Cal sizin için yerinde olabilir:
– Bir Takım günler açık bir vakit aralığındansa kara bir delik gibi hissettiriyorsa
– Iş ve özel yaşamınızı tek bir yerde dengelemek istiyorsanız
– Ahenk ve belki günlük yaşamınızda biraz ziyafet arıyorsanız

Özellikler
İşte güzelliği – aşağıdaki uzun listeye rağmen, bağdaşmazlık ya da karmaşıklık yoktur. Pürüzsüz, sezgizel arayüz, dinç işlevleri ihtiyacınız olduğu anda keşfetmenizi sağlar.
– Reel zamanlı senkronizasyon: Google Calendar ve Exchange de dâhil tüm aktüel takvimlerinizi senkronize edin
– Meslek / yaşam dengesi: Meslek ajandalarını ve kişisel yaşam planlamasını doğal bir şekilde tek yerde birleştirin. Değişen ihtiyaçları benzersiz bir şekilde tedarik eden takviminiz daima size özel hissettirecek.
– Android parçacığı: Uygulamayı açmaya lüzum kalmaksızın gününüzü asıl ekrandan hızla inceleyin
– Ses girişi ve öngörücü metin: Etkinlikleri ve ayrıntıları daha süratli ve daha basit bir şekilde ekleyin. Şaşılacak şekilde emin otomatik öneriler için sadece konuşun veya yazmaya başlayın.
– Sosyal anlamda zeki: Başvuru Formu, kiminle buluşmak istediğinizi varsayım eder ve hatta yakınlardaki randevulaşma yerlerini önerir
– Odak Noktası Bulma: Hiçbir şeyin gözden kaçmasına izin vermeden yaşamınızı, işinizi ve ‘kendinize ayırdığınız zamanı’ dengeleyecek şekilde abes zaman bulmanızı sağlayan görsel bir vakit çizelgesi
– Kutlama: Her Zaman birilerinin doğum günüdür. Arkadaşlarınızın Facebook duvarına yazın, onları arayın, onlara mesaj gönderin ya da Amazon veya Gifts.com’dan onlara hediyeler alın
– Navigasyon: Yerleşik Google Maps, Waze ve Uber uygulamalarıyla toplantılara ve etkinliklere daha hızlı ulaşın
– Ödev izleyicisi: Cal’ı Any.do’ya – takviminize hatasız bir şekilde bağlanan ödüllü tahsis uygulamamız – bağlayarak takviminizi güçlendirin ve görevleri benzer yerde tutun.
– Görsel olarak yenileme – Özel olarak düzenlenmiş 9 fotoğraf temalı zengin grafikler jurnal yaşamınıza uyum katar
– Görüş ve ay görünümü: Zahmetsizce, ay görünümünden açıklanmış bir tarihe geçin ve takviminizin daha açık bir görüntüsü için telefonunuzu eğin
– Hatırlatıcılar: Süre ve yer esaslı hatırlatıcıları ve tekrarlayan olayları belirleyin
– Takviminizi gözden geçirmek için aslında sabırsızlanın 🙂 Bu tatbik ve onun kardeş atama uygulaması Any.do, “Her şeyi nasıl halledeceğim-!” sorusuna cevabımızdır. Her gününüzü hoş bir gün haline getirip sonradan neler olacağını fethetmenin tadını çıkarın.

Any.do Cal indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

13 MB MB

Geçeli Versiyon