Apple Music indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Apple Music; Apple göre Android platformu için geliştirilen oldukça detaylı bir çevrimiçi  müzik dinleme uygulamasıdır.

Kullanıcılarına daha kaliteli ve sürekli hizmet arzetmek amacı ile aza sayısını arttırmayı hedefleyen Apple Music, bu hedefine varmak amacı ile Android platformu için sunuldu.

Oldukça sade ve şık bir arayüze sahip başvuru formu, iOS sürümü ile benzerlikler gösteriyor. Oysa iOS sürümünden ayrı olarak ekranın üst kısmında arama bölümü yer alıyor. Keza ekranın sol tarafına konumlandırılmış olan, tüm kayda değer içeriklerin ve ayarların yer aldığı açılabilir mönü bulunuyor.

Ülkemizde demin hizmete açılmayan dilekçe erişime kapalı. Ne vakit faaliyete geçeceğine dair de herhangi bir veri bulunmuyor. iOS sürümünde yer alan “Aile Üyeliği“ne geçiş yapabilme özelliği ise Android uygulaması hemen şimdi beta olduğu için bulunmuyor. Oysa, 30 milyon civarındaki Apple Music kataloğunu ve naklen yayın yapan Beats 1 kanalını dinleme şansına sahipsiniz.

Uygulamaya Apple ID ile giriş yapabiliyorsunuz. Hem gerçekte ilk üç ay ücretsiz deneme süresi bulunuyor. daha sonra bireysel üyeliğe aylık 10TL, aile üyeliğine ise aylık 15TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Apple Music indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

29 MB MB

Geçeli Versiyon