Arrow Launcher indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Android deneyimine radikal özellikler katmayı başaran Arrow Launcher uygulaması, favori uygulamalarınızı bulmanızı epeyce kolaylaştırır. Arkadaşlarınızla iletişii de kolaylaştıran uygulama bununla beraber hayatınızdaki manâlı şeyleri en tepede tutmanızı kolaylaştırır.

Dilekçe Android 4.0.3 ve üzeri cihazlarda çalışmaktadır.

Arrow Launcher, kolay arayüzü ile telefonunuzda edindiğiniz alışkanlıkları, telefonunuzun ana sayfasında düzenlemenize ve kısayollar oluşturmanıza olanak sağlar. Dilekçe ararken zamanınızı çöpe atmayın ve en çok kullandığınız uygulamaları cihazınızın ilk sayfasında görüntüleyin.

Arrow Launcher‘da yalnızca başvuru kısayolları oluşturulmuyor. Keza kişiler, hatırlatmalar ve son aktivitelere de fazla tez şekilde ulaşılabiliyor. En fazla irtibata geçtiğiniz kişilerin listesini görüntüleyebilir, gün içerisinde yapmanız gereken işleri anekdot alarak uygulamanın hatırlatmasını isteyebilir ve cihazınıza yüklediğiniz son fotoğrafları, dosyaları, uygulamaları ve aramaları görebilirsiniz.

Kişinin isteklerine tarafından özelleştirilebilen bir arayüze sahip olan Arrow Launcher, öbür arma seçenekleri de sunuyor.

 

Arrow Launcher indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

4.3 MB MB

Geçeli Versiyon