ESET Parental Control indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

ESET Parental Control; çocuklarınızın anlayabileceğiniz bir dil ile planlanmış, çocuklarınızı internet üzerinden gelecek olan zararlardan gözetmek amacı ile geliştirilmiş epeyce yararlı bir Çocuklar için Mobil Güvenlik Uygulamasıdır.

Ebeveyn olarak çocuklara internet ortamında sınır koymanın ne kadar zorlama olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama bu konuda yalnız değilsiniz. 2010 yılında ESET tarafından gerçekleştirilen bir ankete kadar, her 10 ebeveynden 9’unun, çocuklarının bütün web siteleri ve mobil uygulamaları keşfetmeye hazır olmadıklarını düşündükleri tespit edilmiş.

Dijital çağda çocuklarınızı sanal alemden gelecek olan tüm tehditlere aleyhinde gözetmek amacı ile geliştirilen başvuru formu ile çocuklarınızın web’de ve mobil’de neler yaptığını peşine düşüp takip edebilirsiniz.

ESET Parental Control ile Web’de çocuklarınızı gözetmek için yapabileceklerinize değinelim.

Uygulamayı kullanarak çocuklarınızın en sık ziyaret ettiği web sitelerinin listesini görüntüleyebilirsiniz. Keza çocuğunuzun yaşını girerek ziyaret etmesini istemediğiniz kumar ve pornografik içeriklere sahip web sitelerini otomatik olarak müdahale etme şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra uygulamada yer alan “Web Siteleri için Sadece İzleme Modu” tamamen çocuğunuz bilgisayar başındayken an be an izleyebilirsiniz.

Esas Özellikleri:

En çok ziyaret edilen web sitelerinin listesini görüntüleme Web koruması Web siteleri için sadece izleme modu Uygulama koruması ve müdahale etme Süre temelli olarak kullanım denetimi Uygulamalar için sadece izleme modu Giyilebilir aygıt desteği Çocuk odaklı arayüz ve iletişim Engellemeyi kaldırma isteği Ebeveyn mesajı (Çocuklarınıza ekran mesajı göndermenizi sağlar. Çocuklarınız bu mesajı okumadan ekran faaliyetlerini sürdüremez) Çocuğum nerede (çocuğunuzun nerede olduğunu my.eset.com sitesi üzerinden yada aracısız zeki telefonunuzdan ya da tabletinizden çocuğunuzun yerini bulabilirsiniz)

Fakat bana bu dek özellik yetmez, fazla daha fazlasına ihtiyacım var diyorsanız, tüm özelliklere erişim ve tüm ailenizi gözetmek için “Premium” lisansı satın alabilirsiniz.

ESET Parental Control indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

9.7 MB MB

Geçeli Versiyon