FIFA Mobil Futbol v2.0.0 MUAYENE indir – full indir

Spor Oyunları
Yükle
Oyunlar , Spor Oyunları ,

Güzel oyun asla yeni FIFA Mobil Futbol daha heyecan verici olmamıştı!


FIFA Soccer Cep
com.ea.gp.fifamobile
Kurmak ve ekip yönetmek, kafa kafaya oynamak, ve geri her gün güncellenen içeriği için geliyor. Sadece futbol sahada başlayan anlayışlı bir usta ya da olsanız, FIFA her zamankinden daha büyük ve daha iyi, tamamen yeniden tasarlanmış ve inşa sadece mobil 100 MB altında bir indirme ile gider.

ULTİMATE TAKIM YÖNETMEK
Toplama ve bina için yeni bir yaklaşım ile favori takım yöneticisi olmak. Daha büyük ve daha derin bir takım oluştur, anında kadro ayarlamalar yapmak, ve hızlı bir şekilde her maçtan önce taktik değiştirmek. Doğru hamle yapmak ve kulübün her geçen gün daha iyi izle.

SALDIRI KAZANMAK İÇİN
Oyun Saldırı Modu ile rekabet yenilikçi seviyeleri getirmek. Zevk sonsuz heyecan verici saldırgan eşyalarını kolu gibi fazla yaygara tutmak maçlar. Elinizde lokma büyüklüğünde oynar ve güncelleştirilmiş denetimleri ile takımın gücünü tutmak.

CANLI ETKİNLİKLER İLE DEVAM ET
Oyuna bağlı kalın tarih hikayeleri ve maçlar için temel günlük içerik ile 365 gün seni seviyorum. Anında hızlı, saatlik değiştirmek ve inanılmaz ödüller, Paketleri ve Oyuncu Öğeleri ateş oynanabilir Canlı Olayların içine atlamak.

BİR LİG KATILMAK, DÜNYAYI FETHETMEK

İlk defa Lige katılan arkadaşlar ve dünya çapında oyuncular ile zafer için güçlerini ve mücadele katılmak için izin veren gerçek bir sosyal deneyim. Inter yeteneklerinizi lig şampiyonluğu Test-ya da dünya liderler tırmanmaya ve üst rakipler fethetmek Fersah karşı rakip bir çekim. Hediyeler sohbet etmek ve göndermek için yeteneği ile birlikte, küresel futbol Ligleri topluluğun bir parçası olun.

BENZERSİZ ÖZGÜNLÜK İLE OYNAMAK

30 Lig, 650 gerçek takımlar ve gerçek oyuncular 17.000 FIFA Mobil-indir istemeyeceksiniz otantik mobil futbol deneyimi olun. En büyük savunucuları, saldırganların için bekçileri favori yıldız ile puan ve dünya sporu yaşayın!

Ne bu sürümde : (Güncelleme : )
Hayır son değişiklikler

Gerekli Android O/S : 4.1+

Ekran görüntüleri :

 FIFA Mobile Soccer- screenshot
 FIFA Mobile Soccer- screenshot  FIFA Mobile Soccer- screenshot  FIFA Mobile Soccer- screenshot  FIFA Mobile Soccer- screenshot

İndir : 60M MUAYENE

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon