Firefox indir – full indir

Mac
Uzunca bir süredir en iyi web tarayıcı olarak kullanılan Mozilla Firefox, Mac bilgisayarınızı kullanarak internet üstünde çabuk bir şekilde sörf yapmanızı karşılayan adamakıllı ücretsiz bir internet tarayıcısıdır.
 
O Kadar fazla kullanıcının seçim ettiği Firefox’un kolay kullanılabilir arayüzü, hızlı yapısı ve eklenti desteği ile web gezintilerinde kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek olan Firefox ile en popüler web sitelerini listeleyebilir, bakımlı pencere özelliği baştan sona bireysel gizliliğinizi koruyarak internette sörf yapabilir, web sitelerini süratli bir şekilde açabilir ve öyle fazla web tehdidinden korunabilirsiniz.
 
Ayrıca yenilenen Firefox kullanıcılara internet üzerindeki web sitelerinde rahatsızlık veren pop-up reklamlarını da müdahale etme imkanı sunmakla beraber dosya indirme yöneticisi doğruca internet üzerinden istediğiniz herhangi bir veriyi indirebilir, indirme sırasında durdurabilir ve daha sonra kaldığınız yerden devam edebileceğiniz gibi indirilenleri listeleyerek görüntüleyebilirsiniz.
 
Bunlara ek olarak yapısında bulunan tema ekleme yeteneği doğru Firefox görünümünü dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve kendi beğendiğiniz bir tema ile öbür bir ülkü getirebilirsiniz. Bilgisayarlar arası senkronizasyon özelliğini de bu sürümde bulabileceğiniz tarayıcı bütün parola ve kullanıcı adları, sık kullanılanlar, formlar ve geçmiş bilgilerinizi de bilgisayarlar aralarında otomatik olarak aktarma edebilmektedir. 

Firefox indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

73.6 MB MB

Geçeli Versiyon