Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/apkindirme/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Geleceği Yazanlar indir - full indir | Wordpress - En iyi Android Oyunları

Geleceği Yazanlar indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Turkcell tarafından üretilen Geleceği Yazanlar projesi Türkiye’de bir çok alanda Türkçe eğitim içerikleri sunarak Türk Geliştiricilerine destek olmayı hedeflenmiştir. Bu proje içerisinde şuanda Mobil Tatbik Eğitimleri ( Android, iOS, Windows Phone), Web Eğitimleri( HTML, JavaScript,HTML5, CSS,JQuery, Node.js),Bilişim Eğitimleri( Arduino) ve Diğer Eğitimler( Scratch, App Inventor) verilmektedir.Eğitimlerin yanı sıra Bilişim dünyasında gerçekleşecek ve geliştiricileri ilgilendirebilecek etkinliklerde duyrulmaktadır. Etkinliklerin yanı sıra Bilişim dünyasında işinize yarayabilecek bilgiler ve bilgilendirici yazılarda Geleceği Yazanlar bloğu üzerinden duyrulmaktadır.

İşte Geleceği Yazanlar projesinde Turkcell’in yaptığı tüm hizmetleri bu android uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.Bunlara ilave olarak tatbik üzerinden yelken direği Geleceği Yazanlar ekibine ulaşmanızda olası.Bu eğitimlerin hepsini android tabanlı tablet ya da telefonunuz üzerinden alarak bilgiyarınız üzerinden kodlamanızı yapabilirsiniz.Takıldığınız yerlerde ise kullanım üzerinden veya Turkcell Geleceği Yazanlar web sitesi üzerinden sistemdeki herkese sorularınız sorarak çok kısa sürelerde cevaplarınızı almanız olası.

Geleceği Yazanlar uygulaması paralı mı?
Turkcell Geleceği Yazanlar uygulaması iyice ücretsizdir.

Geleceği Yazanlar uygulamasının boyutu ne kadar?
Bir çok özelliğe rağmen uygulamanın boyutu sadece 6.15 MBdır.

Geleceği Yazanlar uygulamasını internet bağlantısı olmadan da kullanabilir miyim?
İnternet bağlantınız olmadan uygulamayı açabilirsiniz fakat Faal bir internet bağlantınız yok ise başvuru içerisindeki eğitimleri almanız olası yok.

 

Geleceği Yazanlar indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

6.1 MB MB

Geçeli Versiyon