Gerçek Futbol v1.1.2 MUAYENE indir – full indir

Spor Oyunları
Yükle
Oyunlar , Spor Oyunları ,

Keza kapalı sahada ve Gerçek Futbol deneyimi, 20 MB bir paket!


Gerçek Futbol
com.gameloft.android.ANMP.GloftR7HM
Ücretsiz futbol simülasyon en yeni sürümü burada yeni özellikler bir bütün seti ile! Rüya takım oluşturun ve Dünya Şampiyonu olmak için onlara yol! Takım tesisleri, acemi yıldız oyuncuları geliştirmek, yeteneklerini geliştirmek, Dünya Arena, ve daha birçok sorun kendinize!

ALIR GİBİ FUTBOL OLARAK GERÇEK

Çarpıcı görseller: 3D stadyumlar, parlak gölgeler, detaylı dokular ve seyirciler hep birlikte heyecan verici bir atmosfer sunmak için geldim! Birden çok kamera oyun içi videolar sırasında daha zengin bir yayın ve birinci şahıs hissi için adet set görünümleri. Geliştirilmiş rakipler ve konumlandırma: Zeki zorlu oyuncular çok daha gerçekçi bir deneyim için yapmak.
YAPI, YÜKSELTME VE TAKIM KURŞUN!

Piyango ile yıldız oyuncuları katarak rüya takımı kurmak! Piyango yoluyla beceri öğeleri satın alarak oyuncuların yeteneklerini geliştirmek ve maçlar! Stadyumlar, Hastaneler, fizik tedavi Merkezleri ve Gençlik Kampı dahil olmak üzere takım tesisleri yükseltme! Asenkron PvP World Arena modunda diğer oyunculara meydan ve liderler tırmanmaya!
Gerçek Futbol dünya şampiyonu ile Ligi veya Kupası Şampiyonası, oyunu kazanmak mümkün olacak bir fantezi takım yöneticisi, ve daha fazla olacak ücretsiz bir simülasyon spor oyunudur. Size gerçek, ücretsiz fantezi simülasyon ve kapsamlı bir yönetici oyunu getirerek, bir futbol pakette tüm kaldık.
İster futbol simülasyonları, fantezi yöneticisi oyunlar ya da sadece spor bir hayranı iseniz, bu ücretsiz oyun tam size göre.

Ne bu sürümde : (Güncelleme : 29 Eylül 2016)

Hayır son değişiklikler
Gerekli Android O/S : 4.0 ve yukarı

Ekran görüntüleri :Download : 29 MUAYENE

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

29M MB

Geçeli Versiyon