Google Web Designer indir – full indir

Mac

Mobil reklam geliştiricileri ve grafik tasarımcılar için ayrıntılarıyla bedava olarak yayınlanan Google Web Designer yazılımını Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

CSS ve JavaScript noktasında ayrı bir deneyim yaşamak isteyen veya bu deneyime sahip olan kullanıcıların kod ve grafiksel animasyonları oluşturabilecekleri Google Web Designer ile mobil reklamcılık alanında sık kullanılan animasyonlu reklamlar üretebilirsiniz. Profesyonel kalitede tasarım araçlarını da kullanıcılarına sunan yazılım yüksek seviyede kodlama ya da grafik tasarım bilgisi gerekmeden tasarımlarınızı oluşturmanıza da imkan tanımaktadır.

HTML5 teknolojisi ile son derece profesyonel tasarımlar geliştirmenize tezgâhtar olacak olan Google Web Designer’ de yer alan çizim araçları tamamen 3 boyutlu nesneleri kullanarak içerik oluşturabilir, metinleri 3 boyutlu ayla getirerek görsel anlamda sayfalarınızı daha etkin olacak reklamları  oluşturabilirsiniz. 

Ayrıca yazılımda yer alan zaman çizelgesini kullanarak nesnelere animasyonlar uygulayabilir, fotoğraf galerileri, reklam ağ araçları, videolar gibi bileşenleri ekleyerek içerik kütüphaneleri oluşturabilirsiniz. Program ile oluşturduğunuz içerikleri ise aracısız olarak DoubleClick ve AdMob gibi kampanyalara da ekleyebilirsiniz.

Google Web Designer indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

25.2 MB MB

Geçeli Versiyon