Intaglio indir – full indir

Mac
Yükle

Intaglio; OSX 10.8 ve üzeri 64-bit işlemcili sistemler için özel olarak geliştirilmiş ve kısa bir süre için kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan fantastik bir vektör grafik çizim uygulamasıdır.

Adobe Illustrator sanki bir yapısı bulunan kullanım temel olarak; kullanıcılarına vektör çizimler konusunda tezgâhtar oluyor. 2003 yılında yayınlanmasından sonra kullanıcıların beğenisini kazana ve en fazla kullanılan grafik uygulamaları arasına girmeyi başaran dilekçe ile profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Epeyce sade ve şık bir arayüze sahip gerçekte vektör çizimlerinizi yaparken ihtiyacınız olabilecek tüm araçlara kolayca ulaşabilecek ve profesyonel çizimlerinizi yapabileceksiniz. Genel amaçlı bir çizim uygulaması olan Intaglio ile amatör çizimlerinizi, işiniz ile ilgili çizimlerinizi ve grafik tasarımlarınızı zahmetsizce yapabilirsiniz.

Çizimin yanı sıra ayrıntılı düzenleme araçları sunan kullanım ile çizimleriniz üstünde düzenlemeler yapabilirsiniz. az daha tüm vektör ve bitmap grafik dosya formatlarına yardım sunan başvuru ile dia sunumları oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. SVG, PDF ve EPS dosyalarına takviye sunan uygulama ile oluşturduğunuz çizimlerinizi dışa aktarabilir ya da düzenleme amacı ile uygulamaya aktarabilirsiniz.

Kullanıcılarına metin tasarım ve armoni konusunda yardım sunan uygulama ile fontlar, yazı tipi, bitişik harfler, minik ve büyük harfler, cetvel, girinti, aralık ve paragraf gibi öğelerde kolayca düzenleme yapabilirsiniz.

Epeyce kapsamlı bir vektör grafik uygulaması olan Intaglio uygulamasını kesinlikle denemelisiniz.

Intaglio indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

8.7 MB MB

Geçeli Versiyon