Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/apkindirme/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Masa Tenisi Touch v2.2.1129.1 MUAYENE indir - full indir | Wordpress - En iyi Android Oyunları
gorsel

Masa Tenisi Touch v2.2.1129.1 MUAYENE indir – full indir

Spor Oyunları
Yükle
Oyunlar , Spor Oyunları ,

Mobil süratli oyun Masa Tenisi Dokunun en gerçekçi ve ter®, çarpıcı grafikler, sezgisel dokunmatik kontrolleri ve heyecanlandırıcı yüksek kırma ping pong oyunu!


Masa Tenisi Touch
İngiltere.A. Ş.yakuto.TableTennisTouch
Tanışmak Wiff koca işleri, kendi eğitim robot – o zaman üç epik kariyer seviyeleri yolumuzu kürek ve bir savaş aç. Yarasalar, turnuvalar, Ligler, throwdowns ve çılgın mini oyunlar kilidini açmak için İtibar kazanmak. Hizmet, başarı için Yedi muhteşem arenalarda 32 benzersiz oyuncu mağlup ederek yolunuzu spin ve şut.

Masa Tenisi Touch® hızlı olur, çok hızlı – sizi uyardı!

ÖZELLİKLER:
12 mini oyunlar Uçan yarasalar sahip Kariyer Modu, Hızlı Oyun Modu Arcade modu Gelişmiş fizik ve AI-app alımları – her şey beceri Oyun Liderler ve başarıları Kaydetmek Oyunları ile YAKINDA Kaydet Bulut ile kilidi – çok oyunculu ve çok daha fazlası! Ne bu sürümde : (Güncelleme : 29 Kasım 2016)
Bu tatil sezonunda, Wiff koca işleri garajında bir kış Harikalar diyarı haline getirilmiştir.
Arasında kar, süslemeler ve şekerler sizin için bazı hediyeler Kardan adam’,’ Kurabiye Ev ‘ve’ Tinsel Hedefler ‘sol’ var. Bu 3 yeni mini oyun tatil sezonu boyunca herkes için kullanılabilir. (Şimdi ücretsiz) al Santa sopa ve gidin top oynayın!
Mutlu bayramlar herkese! Oyun için teşekkürler ve seneye görüşmek üzere.

Gerekli Android O/S : 4.3+

Ekran görüntüleri :

Table Tennis Touch - screenshot
Table Tennis Touch - screenshotTable Tennis Touch - screenshotTable Tennis Touch - screenshotTable Tennis Touch - screenshotTable Tennis Touch - screenshotTable Tennis Touch - screenshot

İndir : 200M (APK+OBB)

sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon