PaperCut NG indir – full indir

Mac
Mektep, Üniversite ve Kurumsal şirketler için geliştirilmiş olan PaperCut NG yazılımı ile Mac yerel ağınız üzerinde yer alan yazıcıları, internet kotasını, sistemin takibini ve sistem izlemesini basit bir şekilde yapabilirsiniz.
Kullanımı oldukça basit ve bir o kadar da gelişmiş özelliklere sahip olan PaperCut NG sisteminizde bulunan herhangi bir internet tarayıcısı ile çalışmakta ve uzaktan yönetim gibi yapıya sahip olup kullanıcı hesapları ve baskı gibi yapılan bütün işlemleri rapor halinde size sunabilmektedir. Bunun yanına aylık ya da takvim yazıcı sarf malzemesi yani kağıt giderlerinize ait baskı maliyeti, miktarı, kullanılan printer, kullanıcı gibi faktörlere erişerek daha sonraki baskılarda ne değin masraf yapılacağını da kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. 
Bütün bunlara ilave olarak PaperCut NG’ nin yüzde yüz web tabanlı yönetim kolaylığı tamamen istediğiniz ağ üzerinden bilgileri yönetebilir, printer başına zorlama maliyetlerini hesaplayabilir, kablosuz zorlama araçlarını yönetebilir, baskı maliyetlerini bozmak için çoklu hesaplar açabilir ve ağ üstünde yer alan kullanıcılara e-posta gönderebileceğiniz gibi daha bir fazla özelliği PaperCut NG’ de bulabilirsiniz.

PaperCut NG indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

123 MB MB

Geçeli Versiyon