Power Toggles indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Power Toggles; Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda yer alan bildirim çubuğunu çok daha pratik bir ışık halkası getirmenize olasılık karşılayan oldukça yardımcı bir zorlama idare, widget uygulamasıdır.

Birçok akıllı telefonun bildirim çubuğunda “süratli ayarlar” ya da “seri araçlar” isimli Bluetooth ya da Wi-Fi servislerine erişim sağlayan bölümler bulunmaktadır. Bu bölümler kullanıcıyı kompleks ayarlar girme zahmetinden kurtarır, ancak çok artı da seçenek sunmaz.

Power Toggles uygulamasını kullanarak hızlı ayarlarınız üstünde tam olarak egemenlik kurabilirsiniz. Dilerseniz bildirim çubuğunuza ekstra bir parça yerleştirebilir, dilerseniz uygulamanın widget’ından faydalanabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzda bulunan eski hızlı ayarlar çubuğuna göre çevirme, medya kontrolü, ses düzeyi çubuğu gibi fazla daha pozitif seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Kullanıcısına özelleştirme seçenekleri sunan tatbik sayesinde çubuk üzerinde yer alan butonları dilediğiniz gibi düzenleyebilir, kendi ikonlarınızı yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra arka plan, renkler ve ayırıcı da özzelleştirilebilen seçenekler aralarında yer alıyor.

Power Toggles indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Cihaza Göre Değişir MB

Geçeli Versiyon