Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/apkindirme/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Radyasyon Island v1.2.3 MUAYENE indir - full indir | Wordpress - En iyi Android Oyunları
gorsel

Radyasyon Island v1.2.3 MUAYENE indir – full indir

Hileli Oyunlar
Yükle
Eylem , Oyunlar ,

Radyasyon Adanın kendi kaderini zanaat nerede hayatta kalma serüven oyunu


Radyasyon Island
com.atypicalgames.radiationisland
Radyasyon Adası büyük açık dünya ortamında kendi kaderini zanaat nerede hayatta kalma macera oyunu. Philadelphia Deneyi bir parçası olarak bir paralel, alternatif bir gerçeklik mahsur haline gelmiştir. Bu yeni ve gizemli dünyayı keşfetmek, TÜM sürprizleri ile. Hayatta kalmak için, ve gerçek dünyaya ulaşmak için bulmaca çözmek, iyi kullanın.

Güzellik ve dev kapsam nefes kesen bir ortamda kendi yolunu izleyin. Tehlikeli Kurtlar, ayılar ve dağ aslanları yaşadığı büyük bir orman keşfetmek. Zombiler bu dünyanın sırları için hayati araçlar, silahlar ve ipuçları görevlisi nerede terk edilmiş bir köy ve eski askeri bileşikler araştırın. Dalış yüzmek ve Aç timsahlar önlemek yapamıyorsanız bile.

AVI yabani hayvan, balık ya da açlık üstesinden gelmek için meyve toplamak. Kaynakları ve zanaat silahlar, araçlar ve temel araç benim. Gizli hazineler, ekipman ve ateşli silahların tehlikeleri: radyasyon, anomaliler, sert hava ve öfkeli zombi dolu bir dünyada hakim bulun.

Tam gün-gece döngüsü deneyimi ve karanlık ve soğuk tehlikelerle karşı karşıya.

Ne bu sürümde : (Güncelleme : 13 Aralık 2016)

Sabit çok oyunculu bağlantısı.
Gerekli Android O/S : 4.4 ve yukarı

Ekran görüntüleri :İndir : 840M APK+OBB

sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon