Recordit indir – full indir

Mac
Yükle

Recordit; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üstünde videolarınızdan hareketli GIF ekran görüntüleri almanıza ihtimal karşılayan basit kullanıma sahip bir uygulamadır.

Tamamen bedava olarak sahip olabileceğiniz Recordit basit yoldan bütün video screenshotların hareketli GIF dosyaları olarak kaydedilebilmelerine olanak sağlamaktadır. Bu sayede büyük boyutlu videolarınızın yalnızca istediğiniz bir bölümünü hareketli GIF olarak kaydedebilirsiniz.

Ücretli ve profesyonel sürümü de yer alan yazılım her seviyeden kullanıcıya hitap etmektedir. Ücretsiz sürümü ile sahip olabileceğiniz 5 dakikalık video çekme yetkisiz geliyorsa ücretli sürüme geçiş yapabilir veya sınırsız video kaydı yapmak istiyorsanız profesyonel sürümü tercih edebilirsiniz.

Recordit, görüntüsünü alacağınız bölümü seçeme imkanı da sunuyor. Bu sayede bütün ekran yerine ekranın sadece istediğiniz bir bölümünün ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Almış olduğunuz ekran görüntülerini dilerseniz bilgisayarınıza, dilerseniz de Recordit hesabınıza aktarabilir ve paylaşım linkini kopyalayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Recordit indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

2.5 MB MB

Geçeli Versiyon