gorsel

Savunma Bölgesi 3 MUAYENE indir – full indir

ARTEM KOTOV Strateji Oyunları
Yükle

Uzun hoşgeldin-popüler aksiyon/taktik oyunu zamandır beklenen devam filmi! Yeni silahlar, görüntü ve seçenekleri galore! Her oyun oturumu hemen daha enerjik ve şaşırtıcı.

Çekirdek oyun hala aynı: düşman tüm orduları savunma acele, ne pahasına olursa olsun hepsini değil etmeye çalışıyor. Lakin hemen her zamankinden daha güçlü ve öfkeli.

Eski silah, süre deneme taret yanı sıra adamakıllı yeni alıcı erişebilirsiniz. Senin için bütçenin nasıl harcanacağına karar verecek. Yeni kuleler inşa etmek ya da yükseltme ve zaten var olanları sağlamlaştırmak gerekir? Taret hamle menzili açısından değişir, sürat ve hasar türü ateş. Kazanmanın tek yolu tamamlıyor ve birbirlerine takviye etmek onları birleştirmek.

Esnek zorluk ayarları her oyuncu olası olduğu dek oyundan tutku için müsade verecektir. Eğer tecrübeli bir komutan varsa, nerede acımasız, şiddetli savaşlar fazla seveceksin ikinci bir kısmını bile galibiyet ve tercih etmek için bilgece taret yerleştir yeteneğinizi her şeyi menteşeler için fazla önemlidir nereye geri sayım. Eğer yeni bir oyuncu iseniz, zahmetsizce tren ve ciddi savaşlar için kendinizi hazırlamak olası olacak.

Mevcut taret her iki şekilde de, dikkatle hazırlanmış haritalar ve geniş, az daha baki strateji seçenekler sağlayacaktır. Çarpıcı, ayrıntılı görüş, dikkatle çizilmiş kuleleri ve harika özel efekt sayesinde, ekran kapalı gözlerini olmak muhtemel olmayacaktır.

Oyunun bütün yönlerini özenle dengelenmiş, kule istatistikleri, düşmanın gücü, arazi özellikleri, ve özel silahlar da dahil edilmiştir. Hiç de kolay bir oyun tarafından sıkılırsın. Her düzeyde çaba edecek. Meydan okumayı kabul etmeye hazırlanmış mısınız?

Özellikler:
• Yedi seviyeleri, yeni seviyeleri geliyor gelecekteki güncellemeler
• Dört öbür güçlük seviyesi
Taret • sekiz çeşitlilik
• Sekiz özel kabiliyet, Hava saldırılarına aleyhinde Nükleer Bombalar için
• Görüntü mevsim ve türleri dağıtılmış
• 20’den pozitif dil desteği

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon