Soundbounce indir – full indir

Mac

Soundbounce; aynı müzik zevkine sahip olduğunuz kişiler ile ortak müzik dinlemenize olanak tanıyan harika bir yazılımdır.

Ortak müzik zevkine sahip olduğunuz arkadaşlarınız ile arkadaş toplantılarınızda aynı müziği dinlemenizi karşılayan tatbik iyice bedava olarak müzik severlere sunuluyor. Ama yazılımı kullanabilmeniz için SpotifyPremium hesabınız olması gerekiyor.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile gelen yazılımı ilk açtığınızda Spotify hesabınız ile antre yapmanızı istek ediyor. Antre yaptıktan daha sonra Facebook ve Twitter hesabınızı da Soundbounce yazılımına bağlamanız gerekiyor.

Kendi müzik odalarınızı açabileceğiniz gibi dilerseniz başka kullanıcıların açmış olduğu odalara giriş yapabilirsiniz. Oda içerisinde müzik dinleyen cümbür cemaat senkronize bir şekilde dinleme gerçekleştiriyor ve böylece epeyce arkadaş canlısı bir radyo ortamı oluşuyor.

Çalınacak olan müziklerin kullanıcıların gerçekleştirdikleri oylamalara göre oynatılmaları ise grubun genel eğilimine uygun parçaların sıradaki parça olacağını garanti ediyor. Natürel oysa başkalarının odasında takılmak istemez ve kendi müziklerinizi insanlara oynatmak isterseniz bu imkanınız da mevcut.

Soundbounce indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

35.1 MB MB

Geçeli Versiyon