Tanı Tedavi indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Teşhis Çare, sağlık çalışanlarının birbirleriyle bilgi paylaşımında bulunması için geliştirilmiş bir mobil uygulamadır. Uygulama içerisinde afiyet sorunlarına yönelik bilgilendirici içerikler yer almaktadır.

Android işletim sistemine sahip zeki telefonlarda kullanılabilen Tanı Çare uygulamasında bir takım sıhhat sorunlarına ait tanılar ve tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Afiyet çalışanları bu yöntemleri birbirlerine göndererek data paylaşımında bulunabiliyorlar.

Ama uygulamadaki bilgiler hiç bir şekilde herhangi bir hastalığa reel anlamda teşhis konması ya da tedavisinin yapılması nedeniyle kullanılamaz. Sağlık çalışanı olmayan ya da afiyet çalışanı olup da işinin ehli olmayan kişiler, bu bilgilerden faydalanarak yapacakları girişimlerin sonucunda uygulamanın geliştiricisi ve indir.com sorumlu tutulamaz.

Bu uygulamadaki bilgiler elbette hekim muayenesinin yerine geçmez. Uygulamadaki bilgilerin hatalı anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten başvuru formu yöneticisi sorumluluk aşağı değildir. Uygulaması herhangi bir ticari kaygı taşımadan sadece bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır.

Teşhis Çare indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

3.4 MB MB

Geçeli Versiyon