The Cleaner – Speed up & Clean indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Depolama sorunu yaşadığınız ve yavaşlığından davacı olduğunuz Android cihazınızda, kullanmadığınız boşboğaz dosyaları ve kalıntıları silerek depolama alanı açmanıza ve sisteminizi hızlandırmanıza imkan tanıyan kullanışlı bir cihaz temizleme ve performans arttırma uygulamasıdır.

Uygulamayı hene indirmek için > The Cleaner – Speed up & Clean

Adamakıllı ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan The Cleaner – Speed up & Clean uygulaması ile Android cihazlarınızda bulunan APK dosyaları ve önbellek dosyaları gibi yersiz dosyaları ve bununla beraber ajan yazılımları kolayca temizleyebilir, cihazınızı optimize ederek performansını arttırabilirsiniz.

The Cleaner – Speed up & Clean, bilhassa cihazlarında çoğunlukla oyun oynayan kullanıcıların fazla hoşuna gidecek. Zira cihazınızda detaylı bir temizleme yapan başvuru ile cihazınızın performansı artacak ve oyunlarınızı takılma sorunu olmadan çok daha hızlı oynayabileceksiniz.

Tam özellikli telefon güçlendirici ve performans iyileştirici özelliklerinin yanı sıra beğenilmeyen telefon görüşmeleri ve SMS kayıtlarını da kolaylıkla silebilirsiniz. Toplu operasyon desteği ile birlikte gelen dilekçe ile kötü niyetli veya gereksiz gördüğünüz uygulamaları toplu olarak kaldırabilirsiniz.

The Cleaner – Speed up & Clean arka planda çalışan geveze uygulamaları kapatarak cihazınızda üstteki düzeyde performans almanızı sağlar.

Gizlilik kontrolü özelliği tamamen, bir fazla uygulamanın yükleme aşamasında sizden istediği; Çağrı, SMS, Konum, Kamera ve Irtibat gibi temel izinleri kaldırarak kişisel verilerinizi korur.

Epeyce sade ve şık bir arayüz ile birlikte gelen başvuru formu, ufak boyutlu olup, cihazınızda yer kaplamaz.

Temel Özellikleri:

Yersiz ve çöp dosyaları silme Patavatsız uygulamaları silme Arkadaki planda çalışan uygulamaları erteleme Cihazın pil ömrünü uzatma Aygıt performans arttırma Gizlilik kontrolü
The Cleaner – Speed up & Clean indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

6.9 MB MB

Geçeli Versiyon