Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/apkindirme/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Turbobit Dosya İndirme | Wordpress - En iyi Android Oyunları

Merhaba  arkadaşlar

Sitemizde oyun ve uygulama paylaşımlarını genellikle turbobit üzerinden yapmaktayız. Birçok arkadaşımız turbobit aracılığı ile dosya indirmekte sorun yaşıyor. Bunu önlemek için bir makale oluşturmak istedik ve turbobitten nasıl dosya indirilir makalesi ile karşınızdayız.

Screen Shot 2016-06-26 at 00.21.13

Öncelikle indireceğimiz dosyanın linkini açalım.   Karşımıza gelen sayfada normal indirme yani regular download diyerek bir sonraki aşamaya geçelim.

 

 

Screen Shot 2016-06-26 at 00.50.55

Bu aşamada ise  ben robot değilim kutucuğunu işaretleyin. Teyit etmek için size soru sorabilir. Cevaplayın  otomatik olarak bir sonraki aşamaya geçecektir.

 

 

 

Screen Shot 2016-06-26 at 00.23.26

 

Son aşamaya geldik burada yaklaşık 60 saniye bekleme süresi ile karşılaşıyoruz. Sürenin sonuna geldiğimizde ekranda download file diyerek dosyayı indirmeye başlayabiliriz.

 

 

 

 

ÖNEMLİ NOT !

Yukarıda belirttiğim adımlar dışında karşınıza farklı sayfalar açılırsa kapatın onlar turbobite ait reklam siteleridir onlarla işimiz yok. Bu makale haricinde aklınıza takılan sorular olursa bu sayfa altından yorum atabilirsiniz.