gorsel

V2 2 Survivalcraft.0.1.0 MUAYENE indir – full indir

Hileli Oyunlar
Yükle
Eylem , Oyunlar ,

Ölümsüz bloklu dünyanın kıyısında kahramanlar vardır


Survivalcraft 2
com.candyrufusgames.survivalcraft2
Sonsuz bloklu dünyanın kıyısında kahramanlar vardır. Keşfetmek, maden kaynakları, el sanatları araçları ve silahlar, tuzakları yapmak ve bitkiler büyümek. Gıda ve kaynaklar için 30 gerçek dünya hayvanlar üzerinde terzi giysileri ve av. Soğuk gece hayatta kalmak ve dünyalar çevrimiçi paylaşmak için bir barınak inşa. Avcılardan onları korumak için ata binmek, deve ya da eşek ve sığır sürüsü. Patlayıcılarla Kaya yolumuzu patlama. Karmaşık elektrikli cihazlar oluşturmak. Zanaat özel mobilya. Boya. Kullanmak hareket eden makineler yapmak için pistonlar.

Çiftlik bitkileri ve bitki ağaçlar. Ve hava saldırıları ve kendinizi korumak için ya da akıllı görünmek için giyim 40 farklı öğeleri birleştirin. Olasılık bu, uzun süren sanal hayatta kalma ve inşaat oyun serisi sonsuzdur.

Bu 2 Survivalcraft, ve orijinal Survivalcraft devamıdır. Getirmek için zanaat özel ve etkileşimli mobilya hayat kurar. Kullanım elektrikle çalışan hareketli makineler yapmak için pistonlar. Sualtı dünya hayatı için yeni bitki ve dip hayvanları ile birlikte geliyor. Kenarları renkli teller daha kompakt elektrikli cihazlar inşa etmek ya da dekorasyon için onları kullansın.

Survivalcraft mobil cihazınıza Minecraft PC sürümü sevdiğin özellikler getiriyor: sonsuz dünyalar, mağaralar, mantık daha fazla (elektrik), pistonlar, hava durumu, tekneler, a rideable hayvanlar, patlamalar, giysi, zırh ve birçok unsuru. Kendi gerçekçi, hayatta kalma temalı tarzı sürdürmek ve özel mobilya, uygun fiziksel olarak simüle patlama, sıcaklık simülasyon ve çok daha fazlası ile oyun geliştirirken bunu yapar.

Ne bu sürümde : (Güncelleme : 11 Aralık 2016)

Hata düzeltmeleri
Gerekli Android O/S : 2.3.3 ve yukarı

Ekran görüntüleri :İndir : MM MUAYENE

sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

19MM MB

Geçeli Versiyon