2 Doodle Ordu : Mini Milis MUAYENE indir – full indir

Appsomniacs LLC Hileli Oyunlar
Yükle

***(Hindistan’da kullanıcılar İçin)Diwali Özel Teklif sadece
Işıkların Kutlayalım Diwali Festivali
Sınırlı bir süre için off %35 Pro Pack!***

6 oyuncu için lokal wi-fi kullanarak ya da 12 ile yoğun çevrimiçi fazla oyunculu savaş deneyimi. Sarge ile çevrimdışı Eğitim, Co-op ve Survival modlarında becerilerini keskinleştirmek ve tren. Bariz nişancı, av tüfeği ve alev gibi silah türleri bir sürü ateş.

Patlayıcı çevrimiçi ve lokal fazla oyunculu savaş özellikleri. Çift sopa çekim kontrolleri sezgisel. Genişletilmiş düşey uçuş için roket botları kullanarak dünya haritaları açın. Çağdaş ve fütüristik ağır silah ve el bombası ile Zoom kontrolü, melee saldırılar ve çift Tabanca Yeteneği. Bu eğlenceli çizgi film oyun takım tabanlı savaşlar Soldat ve Halo aralarında çapraz temalı.

Doodle Army 2 Mini Milis aka DA2, orijinal çöp adam tetikçi Doodle Ordu göre, oyuncu geribildirim ve öneriler oluşturuldu. Fikirlerinizi çok teşekkür ederim ve onlara gelmesini sağlayacak duymak seviyorum! Bir Çavuş bir duraklamak-oyun e-posta bağlantısı.

Çift Tabanca Yeteneği, bu nesil roket atar gibi ekstra avatar özelleştirme öğeleri ve silahları için tam erişim için Pro Oyuncu Paketi satın alma, belirgin nişancı tüfeği, lazer, daha pozitif tabanca ve gördüm!

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon