7 Segment Display Hesaplama indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Başvuru 3 esas 2 tabi sayfadan oluşmaktadır. Uygulamayı açtığımızda bizi 8 parçalı bir buton dizisi karşılar.Bu buton dizisinde istediğimiz karakterleri dokunarak oluşturabiliriz. Örneğin 3 oluşturmak için A,B,C,D ve G çıkışlarını temsilci butonlara basmamız gerekmektedir. Bizim istediğimiz karakteri oluşturduğumuz da 7 segment display hesaplama uygulaması bizim için Binary(ikili), Octal(sekizli),Decimal(onlu) ve Hexadimal(onaltılı) değerleri otomatik olarak oluşturur. Bu değerleri oluşturur iken ise keza iki taraflı eksi uç keza de iki taraflı artı uç olma ihtimallerini hesaplar. Size ise ihtiyacınız olan kodu elde etmek ve kullanmak kalır.

Dilerseniz uygulamanın sol dipteki butonuna tıklayarak varsayılan girişlerin haricinde kişilik meydana getirmek için ihtiyacınız olan giriş portlarını düzenleyebilirsiniz. Zorlama devre çiziminde huzur olması için bazı elektronik mühendisleri bu portları değiştirmeye ihtiyaç duyarlar. Bunun bile düşünülmesi fiilen çok iyi bir özellik olmuş. 

Giriş portlarınızı ayarladıktan daha sonra eğer tek bir karakter meydana getirmek istemiyor iseniz Kodlar bölümü aşağı bütün karakterler için oluşturulmuş şahsiyet dizilerini bulabilirsiniz ve üzerine uzun basma hareketiyle kopyalayarak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Buradaki şahsiyet dizileri ise ayrıca MikroC hem de CCS C diline uygun olarak yazılmıştır.

Kodlar sekmesi altında nasıl kullanılır butonuna tıklayarak geliştiricinin uygulamayı nasıl kullanacağını anlattığı içeriğe ulaşabilirsiniz ve bu pencere üzerinden isterseniz uygulamaya puan verebilir veya kullanım hakkında daha fazla bilgiye hakkında butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gelelim pin çıkışları sayfasına bu sayfa üzerinde varsayılan iki taraflı katot ve karşılıklı artı uç bağlantılarını görüntüleyebilirsiniz. Böylece müşterek katot ve müşterek anot arasındaki farkları daha iyi kavramanız mümkün.

Uygulamanın sağ dipteki butonuna tıkladığınız da ise bizi uygulama hakkında ve emeği geçenler hakkında bilgiler veren bir sayfa karşılıyor. Burada ise 2 buton daha var. Sağdaki butona tıkladığınızda geliştiricinin sosyal medya profillerini(facebook, twitter, instagram,youtube)  ve web sitesine dışarı giden linkleri görebiliyorsunuz.Soldaki butona tıkladığınız da ise kullanım hakkında içeriklerin bulunduğu Google Drive, OneDrive ve Başvuru Formu Notları adında üç adet link karşınızda. Bu linkler üzerinden 7 segment misal uygulamalarına ulaşabilirsiniz.

Tasarım olarak gayet hoş ve elverişli olduğunu ve reklamlarla bizleri boğmadığını da ekleyelim.

7 Segment Display Hesaplama indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

2.6 MB MB

Geçeli Versiyon