Amazon Müzik indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Başbakan Müzik taşıyan Amazon Müzik ile müzik koleksiyonunuzu genişletin.

Başbakan üyeleri BEDAVA Prime yayınlama ve reklam-ücretsiz Başbakanı İstasyonları programlanmış bir milyondan fazla şarkı için sınırsız, reklam-bedava erişim, uzman tadını çıkarın. her zaman dinle, koleksiyonuna eklemek ya da çevrimdışı oynamak için indirin.

Ne dinlemek karar vermek kolaydır:
? Tarz ya da usta göre özgür istasyonu bir reklam açılış ve sınırsız atlar keyfini çıkarın. Sadece yukarı ya da aşağı daha fazla istasyonu bile kişiselleştirmek için dokunun Yaşasın!
? Stil, müzik uzmanları kadar programlanmış artist ya da üst 50s göre çalma listeleri bulabilirsiniz. Sizin için işi her yerde öylesine yok ettik.
? Şarkı ve albüm önerileri ile yeni bir şeyler keşfetmek yalnızca sizin için kişiselleştirilmiş.
? Başbakan Müzik Katalog üzerinden arama veya Göz atın.
? 30 milyon şarkıları uygulamayı terk etmeden dükkanı ? yükselen sanatçıların yeni müzik, bestseller, ve müzik keşfedin.

Başbakan Müzik yanı sıra, ücretsiz Amazon Müzik uygulaması bulut veya oyundan yerel olarak Android cihazınızda müzik kütüphanesi akışı sağlar:

? Oynamak müzik?ve Amazon satın aldı ? MP3 ya da yerinde CD ya da Vinil AutoRip. Amazon satın Amazon bulut bedava saklanır.
? Amazon bulut PC veya Mac üstünde www.amazon.com/musiclibrary ziyaret ederek müzik koleksiyonunuzu alın. Bir kez ithal, müzik Android Cihazınız ve öteki bütün Amazon Müzik uygulamaları mevcuttur.
? Müzik zaten Android cihazınızda saklanan ? Başbakan Müziği şarkıları ile hayallerinizdeki çalma listesi oluşturmak için karıştırabilirsiniz.
? Satır satır ile müzik sözleri senkronize

Amazon Müzik indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Cihaza göre değişir MB

Geçeli Versiyon