Battery Time Saver & Optimizer indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Battery Time Saver & Optimizer; Android cihazlarınızın batarya ömrünü uzatmanıza olanak karşılayan pratik kullanıma sahip bir uygulamadır.

Uygulamayı anında indirmek için > Battery Time Saver & Optimizer

Android cihazlarınız üstünde bir çok uygulamayı etkin olarak kullanıyorsanız veya çoğunlukla oyun oynuyorsanız Battery Time Saver & Optimizer bütün size tarafından. Iyice bedava olarak sahip olabileceğiniz başvuru, bir fazla kullanışlı işlevi ile birlikte geliyor.

Temelinde Android cihazlarda enerji tasarrufu sağlarken yersiz enerji tüketimini de durdurmaktadır. Yalnızca tek bir dokunuşla enerji tüketimi optimizasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede cihazınızın şarj ömrünü zahmetsizce uzatabilirsiniz.

Gün içerisinde elimizden düşmeyen telefonlarımızı lüzum oyun oynamak için gerekse sosyal medya hesaplarımızı idare etmek sıkça kullanıyoruz. Bu sebeple telefonumuzun yük ömrü artan bir şekilde kısalıyor. Bu durum zaman zaman fazla can sıkıcı hal alabiliyor.

Bu amaç için geliştirilmiş Battery Time Saver & Optimizer ile Android cihazlarınızda enerji tasarrufu sağlayabilir ve cihazınızın yük ömrünü uzatabilirsiniz.

Battery Time Saver & Optimizer indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

8.4 MB MB

Geçeli Versiyon