BATTLE ISLANDS PARA HİLELİ APK

505 Games Srl Hileli Oyunlar
Yükle

Battle Islands v2.2.3 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını 505 Games Srl stüdyosunun üstlendiği savaş ve strateji seçiminı sevenlerin kesinlikle denemeleri icap ettiğini organize ettiğim mükemmel bir oyundur. Amacınız denetimünü sağladığınız askeri birimler ile rakipleriniz bölgesine saldırıp üstlerini yerle bir etmektir. Battle Islands içinde yaşanmış olan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani saadede gelecek olacaksak sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz birimleri inşa edebilir, askeri birliklerinizi geliştirip düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz… Bitmek bilmeyen çatışmalar, zorlu harplar ve dahası sizleri bekliyor. Oyunun grafikleri üç boyutlu olup ses kalitesi iyi seviyededir. Oyunun kontrolleri tek parmak ile sağlanabilmektedir. Battle Islands Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

 

 

Sene 1942, ve güney Pasifik derinliklerinde elit birliklerden oluşan küçük bir ordu tropik bir adaya çıkıyor, düşman kuvvetlerini yenip bir gün daha savaşmak için yerini koruyabilir misin?
Bu aksiyon paketi olan ıı. Dünya Savaşı harp strateji oyununda hızlı devinim etmelisin – Hava, deniz ve kara kuvvetlerini dikkatlice gözden geçir, garnizonunu inşa et, dostlarına karşı savaş ve güçlü birlikler oluştur!
– Pasifik derinliklerinde zafer için çarpışırken kara, hava ve denizdeki askerleri, cip, tank, tekne ve savaş uçaklarını kontrol et
– Askeri gücünü arttır ve bu gücü düşman adalarına akın ve yağma ve kaynaklarını ele geçirmek için kullan
– Güçlü bir kışlan olduğundan emin ol – düşmanların senin bölgene ziyaret etme niyetinde!
– Heyecan veren gerçek zamanlı strateji ve savaş oynanabilirliği
– Zafer için olan mücadelede arkadaşlarına karşı çatış
– Bir takım kurarak veya başka bir takıma katılarak diğer askerlerlerin arasına katıl.Stratejik planlar yapmak için gerçek zamanlı Sohbet kullan!
– Bölümünün en üstünde olmak için aynı derecedeki oyuncularla haftalık şekilde mücadele et
– Tablet ve akıllı telefon için optimize edilmiş
– Cihazlar içinde oyna ve sosyal medya hesabına bağlanarak gelişimini kaydet
savaş ZAMANI ASKER!

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon

v2.2.3