BEDAŞ 186 indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

BEDAŞ 186 Android uygulaması Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama bir uçtan bir uca İstanbul Avrupa Yakası’ndaki BEDAŞ aboneleri 186 Çağrı Merkezi’ni aramaya gerek duymadan elektrikle ilgili az daha bütün işlemlerini kolaylıkla tatbik üzerinden yapabiliyorlar.

BEDAŞ 186 mobil uygulaması baştan sona; kesinti, aydınlatma, sayaç arızası, fatura itirazı, borçtan dolayı yapılan kesintiler ve elektriğin açılması için ihbar bildirimleri yapılabiliyor.

Üyelik sistemine sahip olan kullanım üzerinden kullanıcılar abonelik bilgilerini girerek üye olabiliyorlar. Bu sayede yaşadıkları ya da abone oldukları bölgede meydana gelen ya da gelebilecek bütün kesintilerden çabuk bir şekilde farkında olan olabiliyorlar.

BEDAŞ 186 uygulaması üye olmadan da kullanılabiliyor. Üyeliksiz kullanımda kullanıcılar yalnızca firari elektrik ihbarında bulunabiliyor.

Uygulama açıldığında konumunuzu tespit ederek daha evvelden sistemde belirtilmiş olan bir arıza bölgesinde iseniz size arıza hakkında data vererek 186 çağrı merkezini aramanıza gerek olmadığını ve arızaya BEDAŞ tarafından müdahale edildiğini bildirmektedir.

BEDAŞ 186 indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

3.1 MB MB

Geçeli Versiyon