Bitdefender Adware Removal Tool indir – full indir

Mac

Bitdefender Adware Removal Tool; Mac tabanlı bilgisayarlarınıza bulan reklam yazılımlarını ortadan kaldırmanıza imkan tanıyan harika bir yazılımdır.

Ziyaret ettiğimiz web siteleri ya da indirdiğimiz yazılımlar ile birlikte gözden düşmüş ek dosyalar ve bazı zararlı reklam yazılımları da beraberinde gelebiliyor. Bu reklam yazılımları durmadan ekranda beliriyor ve bizi zor durumda bırakabiliyor. Kullanıcılarını bu durumlardan kurtarmak amacı ile geliştirilmiş olan Bitdefender Adware Removal Tool bu reklam yazılımları tespit eder ve tamamen ortadan kaldırır.

Adamakıllı ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu yazılım ile bilgisayarınızda reklam yazılımını öğrenebilmek için tek yapmanız gereken, yazılımın .zip dosyasını bir klasöre çıkararak çalıştırmak. sonradan yazılım sisteminizde ayrıntılı bir tarama başlatır ve reklam yazılımlarını saptama eder. Bu tespit edilen zararlı yazılımları tek bir fare tıklaması ile kaldırabilirsiniz.

Zararlı yazılımları kaldırdıktan daha sonra zararlı yazılımların tümünün kaldırılıp kaldırılmadığını merak ediyorsanız “Search for Adware” butonunu kaldırabilirsiniz.

NOT: Zararlı yazılımın kaldırılma işleminin başarılı olarak yapılabilmesi için işleme başlamadan önce mevcut web tarayıcınızı kapatmalısınız.

Bitdefender Adware Removal Tool indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

1.15 MB MB

Geçeli Versiyon