BonusFlaş indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

BonusFlaş; Android işletim sistemine sahip tablet ve zeki telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, tek bir platform üzerinden tüm kart işlemlerinizi yapabileceğiniz hayatınızı kolaylaştıracak olan bireysel finans uygulamasıdır.

Ayrıntılarıyla bedava olarak sahip olabileceğiniz uygulamaya, TC Kimlik numaranız ve kart şifreniz ile zahmetsizce giriş yapabilir, tek bir platform üzerinden, tek bir dokunuşla bütün kart işlemlerinizi yapabilir ve kartlarınızın kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Katıldığını kampanyaları zahmetsizce peşine düşüp takip edebileceğiniz gibi kartlarınız ile ilgili günlük işlemlerinizi tek bir dokunuşla takip edebilir, hızlıca ekstrenizi alabilir, işlemlerinize ekstra taksit alabilir ve hatta limit arttırımına başvurabilirsiniz.

Gerçekte yer alan BonusFlaş teklifler, hatırlatmalar ve bildirimler ile yoklama sizin elinizde. BonusFlaş kartınız ile ilgili tüm işlemleri tek bir platform üstünde topluyor.

BonusFlaş uygulaması ile;

Kartınızın kampanyalarını peşine düşüp takip edebilirsiniz Tüm Kart işlemlerinizi tek bir dokunuşla yapabilirsiniz Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz
BonusFlaş indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

11 MB MB

Geçeli Versiyon