Cardboard Kamera indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Cardboard Kamera uygulaması ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı sanal gerçeklik gözlüğü ile üç boyutlu olarak görüntüleyebilirsiniz.

Iyice ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Cardboard Kamera, anılarınızı sanal gerçeklikte tekrar canlandırmanızı sağlayan SG fotoğraflar çeker. Bu sayede sesleri o lahza oysa gibi duyabilir ve sahneyi 360 derece dönerek her yönden görebilirsiniz. Tatbik ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarda yakında bulunan nesneler yeniden yakında, uzaktan bulunan nesneler aynen çıplak gözle gördüğümüz gibi uzaktan görünmektedir.

Uygulamayı Android cihazlarınıza yükleyerek, hatırından çıkmak istemediğiniz tatillerinizi, doğum günü gibi kutlamalarınızı SG fotoğraflar ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Fakat, fotoğraflarınızda Sanal Gerçeklik deneyimi yaşayabilmeniz için telefonunuzu Google Cardboard gözlüğüne yerleştirmeniz gerekiyor.

Dilekçe ile SG’de görebilmek ve duyabilmek için derinliği olan ve sesli mükemmel panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz. Keza uygulama da herhangi bir tescil ve hesap oluşturma gibi prosedürler değil. Bu sebeple uygulamayı Android cihazınıza indirdiğinizde anlık olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cardboard Kamera indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

33 MB MB

Geçeli Versiyon