Carmageddon v1.2 MUAYENE indir – full indir

Hileli Oyunlar
Yükle
Eylem , Oyunlar ,

Hemen DÜNYA ÇAPINDA YASAKLANDI aynı Mac ve PC klasik Android telefonlar ve tabletler ve kullanılabilir.Carmageddon
oyna.google.com.carmageddon
Carmageddon yayaların (ve ineklerin) orijinal serbest sürüş hissi! eşit puan ve rakiplerinizi Otomotiv ölüm makinesi bükülmüş karışımı bir grup deli. -Oyun üzerinde–üst gerçeküstü komedi şiddet her yerde oyun anarşik sürücü bulunuyor. Yarış pısırık olduğu için yarış oyunu.

Carmageddon yerliler sokaklarda iradeleri dışında kalmak nerede ölüm tarlaları, haline getirilmiştir gerçek dünya ortamlarda bulunmaktadır. İyi bir silah olarak araç kullanma gibi, her düzeyde cömertçe deli etkileri geniş bir yelpazede sahip olduğu güç-ups ile serpilir, bu işlem çılgınlığı bütün ekstra bir düzey eklemek. Her olay “bir şekilde tüm rakiplerinizi Atık oynamak”, her yaya öldürmek, ya da (- düşüncesi) tüm tur tamamlamak için seçeneğiniz vardır. Oh ve dikkat – süper-sert zırhlı devriye araçlarında polisler dolaşıyor ve Kötü olmak yakalamak eğer soğuk domuz birkaç ton gibi olacak!

Özellikler:
28 tehlikeli 11 çılgınca heyecan verici Ortamlar 36 satisfyingly şiddet Seviyeleri sahip Kariyer Modu, Yarış Rakipler dengesiz ve rakipler 30 oynanabilir araba kilidini kır! Çoklu kontrol yöntemleri: (mix ‘n’ maç), dijital, analog, tilt tercihler Kapsamlı Action Replay Sistemi Çevre haritalar ve gizli bir de ayrı) TÜM arabalar ve TÜM yarışları kilidini app alımları yapmak için önceden güler pimler Ton aydınlatılmış ortamlarda Kova Artı fırsat Geliştirilmiş diğer özel efektler için oyun kontrol düzeni Düzenleyin.

Ne yeni bu sürümü : (Güncelleme : 7 Ekim 2016)
Bu düzeltmeler bazı cihazlarda yaşanan uzun yükleme ekranı duraklatma oluşturmak. Oyun artık sadece 15 saniye en fazla ana menüye yüklemeden önce durur.
Ses oyun veya uygulamayı başlatmak emin işletim sisteminizin güncel olduğundan emin olun lütfen çökmesini ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız.
Oyunu kendi reklam sistemimizin özellikleri, bir kez Başlangıçta çalışır. Carmageddon için web sitemiz: Max Hasar bağlanan isteğe bağlı bir portal. Paslanmaz asla bu reklam sistemi herhangi bir gelir elde edecek.Gerekli Android O/S : 2.3.3+
Ekran görüntüleri :Download : 110 MB (APK+OBB)

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon