Carrom 3D MUAYENE indir – full indir

Zagmoid Hileli Oyunlar
Yükle

Carrom 3D hakiki carrom Kurulu ile android telefon ve android tablet üzerinde oynama deneyimini verecek.

Otomatik alet ile (güçlük seviyesi: açılış, orta veya bilirkişi ile birlikte), veya bir arkadaşı ile benzer telefon kullanarak veya WİFİ ya da Bluetooth üzerinden bir ağ oyunu gibi başka bir android telefon/tablet kullanarak oynayabilirsiniz.

Ben carrom oyunu bilmeyenler, bilardo, havuzlar, bilardo ve disk iteleme oyunu benzer grev ve cep oyunu; (Burada da karrom ya da karambol olarak da bilinir) carrom adet alev için parmağınızı kullanın. (Referans: Wikipedia).

Kontrolleri herhangi bir oyun için sezgisel. Maksat ve kızgın kuş oyunları alev aynı şekilde ateş edeceksiniz. Oyunun bütün kontrolleri tanıdık edinmek için keza çabuk ve detaylı bir öğretici içerir.

Oyunu dürüst carrom fiziği taklit eder. Carrom tahta oynamak için kullanılan herhangi bir zigzag çekim deneyebilirsiniz.

Başlangıçta, kontrolleri tanımak kadar acemi bir cihaz ile oynayabilirsiniz. O zaman bana birazcık rekabetçi bir ara alet, sınamak için değil. Uzman cihaz orada yalnızca izlemek için. Aşağıdaki videoyu iki uzman makineler aralarında klasik carrom oyunu için bak.

Zevk ve büyük carrom bir sezon var!!!

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon