CollageIt indir – full indir

Mac

CollageIt; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde fotoğraflarınızı kullanarak etkileyici kolajlar yaratmanıza olanak tanıyan inanılmaz bir kolaj oluşturma yazılımıdır.

Epeyce sade ve şık bir tasarıma ve basit kullanıma sahip arayüz araçlarına sahip CollageIt ile bir kaç kolay adımla müthiş kolajlar oluşturabilirsiniz. En hoş anlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınızı dilediğiniz çerçeveyi seçerek bir araya toplayabilirsiniz.

Yazılım 200 fotoğrafa kadar kolaj yapmanıza müsade veriyor. Bu sayede en hoş fotoğraflarınızı bir araya getirerek değişik konseptlerde birleştirebilirsiniz.

Ayrı alıcı kolaj imkanı sunan yazılım A1 ve daha büyük kolajlar yapabilirsiniz. Yazılım mükemmel tasarlanmış kolaj şablonları ile birlikte geliyor. Size düşen kolaj meydana getirmek istediğiniz fotoğrafları ve dilediğiniz konsept üstünde şablonu tercih etmek. sonradan yazılım bu şablon üstünde fotoğraflarınızı çok iyi bir şekilde yerleştirir. Dilerseniz önizleme yaparak kolajlarınız üstünde düzenleme yapma şansına sahipsiniz.

Yapmış olduğunuz kolajların arka planını özelleştirebilir, zahmetsizce resim sayısı, fotoğraf alanı, sayfa marjı, rotasyon gibi akışkan parametreleri özelleştirebilirsiniz.

Tüm düzenleme ve kolaj işlemi tamamlandıktan sonradan görünüm dosyalarınızı JPEG, PNG, PDF, PSD formatlarında kaydedebilir, e-posta ile arkadaşlarınıza gönderebilir, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlar üstünde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

CollageIt indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

29.9 MB MB

Geçeli Versiyon