gorsel

Combo Crew v1.5.1 MUAYENE indir – full indir

Hileli Oyunlar
Yükle
Eylem , Oyunlar ,

Yüzüne bir yumruk mükemmel bir çözüm olduğu bir dünyada, Bay Işveren tümü var!Combo Crew
oyna.google.com.combocrew
Şimdi en büyük savaşçıları kırmak istiyor! Dev kulesinde sıkışıp, zirveye çıkmak için mücadele gerekir! Hiçbir sanal düğmeleri hareket pisliği Öfke, Son Mücadele Sokaklar gibi klasikleri esinlenerek, ve Street Fighter, Combo Crew saf rumble.

Dokunmatik kontroller sorunsuz, hassas ve kolay öğrenmek için: / kick yumruk, karşı dokunun bir parmakla kaydırma ve iki parmakla özel tarak için çaliyor. Süper combo göstergesi dolduğunda, tüm cehennem gevşek yüz combo çizgiler içinde telaşlı kötü adamlar yenmek sonları!

Yalnız dolu kavgacı bu eylem, Play-ya da bütün ekibini çağırın! KO (veya seni kurtarmak onları) online arkadaşlarını kurtarmak ve küresel liderler yüksek puanlar için rekabet edebilir. Arena-stil seviyeleri hızlı melee kavga Combo Mürettebat mükemmel halindeyken oyun yoğun patlamaları için. Ama misyonları,. ve sonsuz bir mod yüzlerce, daha fazlası için geri gelmeye devam edeceğiz.

Özellikler:
Parmaklarınızla kavga: deli tarak tetiklemek için düşman kesmek, korunmak için dokunun. D sanal bir modern beat ’em up-pad! Cihazlar arasında asenkron multiplayer ile ilk mobil kavgacı. Arkadaşlarını kurtarmak, ya da onlar tarafından kurtarıldı! Büyük bir combo sistemi ve süper hareketleri ile gerçek bir arcade deneyimi. Benzersiz dövüş stilleri ve master için 80’den fazla hamle ile birkaç kahramanlar. Misyonlar yüzlerce – solo bunları tamamlamak veya çevrimiçi arkadaşlarınıza karşı yüksek puanlar için rekabet. Sonsuz Puanlama modu, ., ve tekrar değeri bir ton koleksiyon. Otomatik cihazlar arasında senkronize etmek için oturum açın. Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi. Ne bu sürümde : (Güncelleme : 19 Ekim 2016)
Combo Mürettebat geri, her zamankinden daha kolay ve daha kararlı!
Bu güncelleme hataları düzeltmek ve Combo Crew App Store üzerinde mümkün olduğunca uzun süre kullanılabilir kalır yapmak için oyun için çekirdek olmayan özellikleri kaldırır.
– Capcom karakterleri kaldırıldı (ama daha önce onlara para veren oyuncular hala onlarla oynayabilir!)
– Facebook ile kaldırılan Bulut çeviri hesap özellikleri (liderler, tabela…)
Combo Crew Modunda bir Arkadaş Arama özelliği kaldırıldı.
– Hata düzeltmeleri

Gerekli Android O/S : 2.2+

Ekran görüntüleri :

Combo Crew - screenshot
Combo Crew - screenshot
Combo Crew - screenshot
Combo Crew - screenshot

İndir : 54Mb (APK+OBB)

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon