Çöz Bakayım Edebiyat Ödüllü indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

ÖABT(edebiyat) ve LYS(edebiyat) sınavlarına hazırlanan öğrenciler için özel olarak geliştirilmiş, eğlenerek ve öğrenerek manâsız zamanlarını değerlendirmelerine olasılık karşılayan, bambaşka kullanıcılar ile yarışabileceğiniz epeyce yardımcı bir veri yarışması uygulamasıdır.

edebiyat bilgilerinizi deneme edebileceğiniz ve veri dağarcığınıza yeni bilgiler ekleyebileceğiniz uygulama ile öbür oyuncular ile yarışabilir, kendinizi deneme edebilirsiniz.

Çevrimiçi olarak kullanabileceğiniz bilgi yarışması uygulaması ‘Hazırlık‘ ve ‘Düello‘ almak üzere iki kısımdan oluşmaktadır.

Hazırlık kısmında kullanıcı kendi seçeceği kategoride zamana karşı yarışacak ve çözemediği soruların dürüst cevabını öğrenerek kendini geliştirecektir. Burada  oynadığı oyunlardan biriktirdiği PUAN ve ALTIN ile deneyimini artırarak ‘DÜELLO’ ya kendini hazırlayacaktır.

‘Düello’ kısmı ise; ‘Rastgele Düello’ ve ‘Meydan Okuma’ olmak üzere iki bölümden oluşuyor.

Tesadüfen Düello; isminden de anlaşılacağı gibi yazılım kadar sırada bekleyen bir birey ile sizi eşleştirecek ve gerçek zamanlı olarak yarışmanızı sağlayacaktır. Unutmayın sorulara en kısa sürede içten cevabı veren puanını artırarak, Tesadüfen Düelloyu kazanacak ve bilgi birikimini ispatlamış olacaktır.

Meydan Okuma; bölümünü kullanabilmek için kullanıcı uygulamaya Facebook ile bağlanmak zorundadır. Yazılım otomatik olarak Facebook dost listenizdeki Çöz Bakayım Edebiyat uygulamasını kullanan arkadaşlarınızı listeleyecek ve dilediğiniz arkadaşınıza meydan okuyabileceksiniz. Meydan okuma sırasın da rakibinizin çevrimiçi olmasına da gerek yoktur. Meydan okuma tamamlandığında rakibinize meydan okumanıza yanıt vermesi için otomatik olarak bildirim gönderilecektir. Dilerseniz meydan okuma tamamlandıktan daha sonra rakibinize cevap vermesi için mesaj gönderebilirsiniz. Hem Meydan okuma durumlar listesinden de bekleyen meydan okumaya basarak da rakibinize yanıt vermesi için bildirim atabilirsiniz. Rakibiniz meydan okumanıza yanıt verdiğinde de bildirim alacaksınız ve sonucu görebileceksiniz.

Oyunda kazandığını puanlar ‘Haftalık Koyma’ ve ‘Genel Sipariş Verme’ edinmek üzere iki öbür listede tutulmaktadır.

Genel Sıralama; uygulamanın birincil yayımlandığı tarihten itibaren kullanıcıların biriktirdiği puanları anlık olarak değerlendirerek sıralamakta ve birinciyi göstermektedir.

Haftalık Sıralama; ise her hafta Pazartesi günü saat 00:00? da başlamaktadır. O hafta her tarafında biriktirdiğiniz puanlara tarafından sıralama hemen olan olarak yapılmakta ve Cumartesi günü 23:59? da o haftanın birincisi Bildiri edilmektedir. ?Haftalık Sipariş Verme? da birinci olan kullanıcı puan ve altınlar ile ödüllendirilecektir. Keza belirli haftalarda o haftanın birincisine sürpriz hediyeler gönderilecektir.Kullanıcılar bildirim ve Facebook kanalımız üzerinden bilgilendirilecektir.

Çöz Bakayım Edebiyat Ödüllü indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

21 MB MB

Geçeli Versiyon