Dev Secure Mobile Antivirus indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Dev Secure Mobile Antivirus; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız için özel olarak geliştirilmiş, mobil cihazlarınızda, hackerların ürettiği modern virüsler ve ajan yazılımlara karşısında koruma sağlayabilen, suni zekaya sahip, çok yönlü koruma kalkanı oluşturabilen Zeki Antivirüs uygulamasıdır.

En Ince Ayrıntısına Kadar ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulamanın geliştiricileri, uygulamanın kalıcı olarak ücretsiz kalmasını hedefliyor.

Yapay zekaya ve zeki tarama algoritmasına sahip Dev Secure Mobile Antivirusmobil cihazlarınıza bulaşan ve kendini saklayabilen virüsleri zahmetsizce saptama ederek yok etme yeteneğine sahiptir. Zeki taramalar sistemde yapılan değişiklikleri teftiş eder, müdahaleleri saptama ederek hemen olan olarak önler. En büyük avantajı ise; hackerlara karşısında bütün koruma sağlamasıdır.

Kullanım, küçük boyutludur. Cihazınızı yormaz ve kasmaz. RAM’i pozitif tüketmez. Keza otomatik optimizesi doğruca cihazınız yavaş da olsa kendini otomatik olarak ayarlar.

Esas Özellikleri:

Sistem Tehlike Denetimi ile mümkün tehlikeleri saptama eder Güvenlik Kalkanı ile yeni yüklenen uygulamaları tarar, tehlike durumunda uyarır Bellek Temizleyicisi ile telefonunuzu hızlandırır Uygulama Yöneticisi ile tüm uygulamalarınızı denetim altında tutabilirsiniz Kablosuz Ağ Analizi ile ağ güvenliğinizi denetler Akıllı bellek temizliği modülü Devre dışı modu ve otomatik ultra dingin mod İngilizce dil desteği

Hem gelecek olan güncelleme ile; başvuru formu kilidi, USB hafıza tarayıcısı, Dev Cloud(Bulut tarama), Uzakta denetim(Bulut entegreli aygıt koruması) eklenecektir.

Dev Secure Mobile Antivirus indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

3.2 MB MB

Geçeli Versiyon