Dr. Cleaner indir – full indir

Mac
Yükle

Dr. Cleaner; Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde sistem optimizasyon, disk arıtma ve sistem hızlandırma konusunda kullanıcılarına yardımcı olmak amacı ile geliştirilmiş fantastik bir uygulamadır.

Ayrıntılarıyla bedava olarak Mac OS kullanıcılarına sunulan uygulama Mac bilgisayarlarınızı arıtma ve hızlandırmanın yanı sıra büyük boyutlu dosyalarınız için scanner özelliği ile birlikte gelmektedir.

Sisteminizde kapsamlı bir tarama başlatan uygulama tüm gözden düşmüş ve kullanılmayan gereksiz uygulamaları silerek kaldırır. Otomatik olarak yaptığı us optimizasyonundan daha sonra Mac bilgisayarlarınız bundan böyle eskisinden daha seri olacak.

Koşul çubuğu menüsü üzerinde hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz başvuru ile otomatik olarak temizlik yapabileceğiniz gibi manuel olarak da dilediğiniz süre ayrıntılı bir temizlik başlatabilirsiniz. iTunes ve iOS geçici dosyalarını silebilen dilekçe çöp kutunuzu da otomatik olarak boşaltacaktır.

Sadece tek bir fare tıklaması ile sisteminizde yer alan ve fazladan yer kaplayan bütün dosyalarınızı silebilen ve optimizasyon seçenekleri ile sisteminizi hızlandıran Dr. Cleaner uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Dr. Cleaner indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

7.5 MB MB

Geçeli Versiyon