DREAM LEAGUE SOCCER 2016 PARA HİLELİ

First Touch Hileli Oyunlar
Yükle

Dream League Soccer 2016 v3.06 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine tertipli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını First Touch stüdyosunun üstlendiği Android için futbol dendiğinde akla ilk gelen oyunlardan birisidir. Amacınız klasik olarak kontrolünü sağladığınız futbol kulübü ile maçlara katılıp rakiplerinizi yenmektir. Dream League Soccer 2016 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK kısaca sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz futbolcuları geçirme edebilir, kulübünüzün stadyumunu kolayca büyütebilirsiniz… Onlarca lisanslı futbolcu, gerçek takımlar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri üç boyutlu olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dream League Soccer 2016 Play Store’da 1.502.000’den  çok daha fazla indirilmiştir.

 

KURULUMU
Dream League Soccer 2016 v3.06 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.Firsttouchgames.Dls3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dream League Soccer 2016 v3.06 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş deneyelim.

Dream League Soccer 2016 3.06 para hile apk : oyuna giriş meydana getirdiğinızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi biçimde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyundaki hile minimum 6 farklı cihazda test edilmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır. Hile çalışmaz ise aletinıza ilişkin bir durumdan dolayı kaynaklamaktadır. Hile mevzusunda ASUS Zenfone cihazlar için güvence vermiyorum bildiğiniz üzere v3.040-v3.041-v3.05 sürümünde bir çok fert sorun yaşamıştı.

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon