Easy Cut Studio indir – full indir

Mac

Easy Cut Studio; grafik tasarım işi ile profesyonel olarak uğraşan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş, dilediğiniz görsel dosyasını ve yazı tipini oluşturmanıza ve kesmenize imkan tanıyan epeyce kullanışlı bir Görsel Oluşturma ve Kesme Yazılımıdır.

Mac işletim sistemine sahip bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunulan yazılım ile logo, sticker, puzzle ve hayal gücünüzün sınırlarına ast ılarak dilediğiniz görsel ve font kasten kontur uygulayabilir ve kesebilirsiniz.

Epeyce sade ve şık bir arayüze sahip Easy Cut Studio, kullanıcılarına katmanlarla alıştırma imkanı sunmaktadır. Bu sayede üstünde çalıştığınız görseller de özgürce düzenlemeler yapabilirsiniz. Easy Cut Studio, TrueType / OpenType yazı tipleri, PDF, SVG dosyaları dahil olmak üzere bir çok popüler formatı desteklemektedir.

Yazılımda kesim için hazırlanmış yer alan vektör görüntüleri (SVG dosyası), JPG, TIFFi PNG, GIF, BMP gibi bir fazla popüler görüntü formatlarına dönüştürmeniz muhtemel. Hem SVG, EPS, PDF, AI, WPC ve SVG, JPG, PNG, TIFF, GIF, PDF, BMP veya FCM gibi bir çok popüler formatta görsel dosyalarınızı içe aktararak düzenleyebilir ayada dışa aktararak yazdırabilirsiniz.

Toplu dönüşüm desteğine de sahip olan yazılım ile %100 özelleştirilebilir bulmacalar, logo, sticker ve hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak olan bir fazla görsel çalışmalarınızı zahmetsizce tasarlayabilir ve kontur uygulayarak kesebilirsiniz.

Yazılım, CraftROBO, USCutter, Foison, Silhouette SD / CAMEO / Curio / Portre, SilverBullet, i-Craft, Bosskut Gazelle, BlackCat Cougar, Lynx, Roland, MyDigiDi, Craftwell eCraft dahil olmak üzere elektronik kesme makineleri / vinil işareti kesiciler geniş bir yelpazede için destek, GCC, Pazl İlham, bu nedenle Wishblade, Seiki, KNK Zing / Zing Hava MAXX / MAXX Hava Liyu, Graphtec, Ramtin, Janome Sanatsal Kenar, Vinil Express makineleri gibi bir fazla kesim makinelerine destek sunmaktadır.

Easy Cut Studio, ile yapabileceklerinizin sınırı değil. Tek sınırınız, hayal gücünüz.

Easy Cut Studio indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

13.4 MB MB

Geçeli Versiyon