Enpass Password Manager indir – full indir

Mac
Yükle

Enpass uygulaması ile Mac OS işletim sistemine sahip cihazlarınız üstünde yer alan bireysel verilerinizi ve sıcacık verilerinizi şifreleyerek koruma altına alabilirsiniz.

Iyice bedava olarak Mac kullanıcılarına sunulan ve başkalarının eline geçmesini istemediğiniz gizli veya kişisel verilerinizi koruma altına almanızı karşılayan başvuru açık kaynak kodlu SQLCIPHER AES-256 şifreleme algoritmasından faydalanıyor. Gerçekte sunulan güvenlik mekanizması çevrimdışı olarak çalışmaktadır. Bu sayede internet üstünde gelebilecek herhangi bir zararlı yazılım uygulamanın çalışmasına tesir edemiyor.

Enpass içerisinde; kayıt gerektirmeyen uygulama, bilgilerin lokal olarak saklanması, enerjik şifre önerileri doğru güvenliğin her zaman üstteki seviyede tutulması, klasör desteği, cihazın kaybolması durumunda otomatik kilitleme özelliği, bulut eşleme özelliği gibi bir fazla kullanışlı özellik yer alıyor.

Uygulamada yer alan bulut eşleme özelliği tamamen yapmış olduğunuz şartların değişmesi DropboxOneDrive ve Google Drive gibi servisler üzerinde otomatik olarak gerçekleşmektedir.

Enpass ile saklanan bilgilerin hepsi kullanıcının kendi cihazlarında saklanmaktadır. Bu sayede internet bağlantısına ihtiyaç duymadan dilediğiniz yerde ve zamanda verilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca başvuru formu zinde parola bulmakta zorlanan kullanıcılar için dinç parola önerilerinde bulunmaktadır. Bu sayede güvenliğin üstteki düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

Enpass Password Manager indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

16.7 MB MB

Geçeli Versiyon