Fairy Tale Mysteries 2 indir – full indir

Mac
Yükle

Fairy Tale Mysteries 2; yok olmanın eşiğine gelmiş bir dünyayı kurtarma görevini üstleneceğiniz keyifli bir serüven odaklı bulmaca oyunudur.

Iyice ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyunda, uzun uzun yıllar önce esrarengiz topraklarda dünya devleri ve asil ahali arasında yaşanan mücadele ardından binlerce sene geçti ve her tarafta dünya yok olma noktasına geldi. Size düşen görev; dedektif olarak serüven batmış bir yolculuğa çıkmak ve sihirli fasulyeyi bularak insanlığı kurtarmak olacaktır.

Bu niyet için büyülü dünyalar arasında macera dolu bir yolculuğa çıkacak, bu yolculuk esnasında bakımlı nesneleri bularak ipuçlarını toplamaya çalışacaksınız. Zira insanlığın kaderi sizin ellerinizde ve dünyanın sonunun gelmesini engellemek için bu ipuçlarına ihtiyacınız olacak. Topladığınız ipuçları ile insanlığı kurtaracak olan son kaleyi ve sihirsel fasulyeyi bulacaksınız.

Esas Özellikleri:

15 gizli nesne sahneleri ve 83 adet benzersiz tahsis 5 öbür dünya üzerinde keşfetmeniz gereken 52 yer Dağıtılmış yerlerde gizli olan 400’den pozitif dar nesneleri bulma 29 ufak oyunlar Akıcı bir hikaye
Fairy Tale Mysteries 2 indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

561 MB MB

Geçeli Versiyon