Fifa 15 Ultimate Team Para Hilesi

Hileli Oyunlar
Yükle

15 konsol bilgisayarlardan Sonra Android’de de en iyi ve Kontrol grafikleriyle oynanabilir ettik ettik oyunu. Özellikle fifa 2014 ün milyonlarca kisi Tarafından indirilmesini oynanmasından Sonra herkes Fifa 2015’i bekler oldu. Oyunun tanıtım videosu Bir çok futbol oyunu severlerde heycan uyandırmıştı. Android’e Geçtiğimiz günlerde Eklenmiş Olan oyun ilk Bedavahile.com takipçileri Için paylaşıldı. Şuan android marketten Kontrol ediyorum Toplam indiren Sayısı 20 Olarak görünüyor. . Yeni en güzel oyunları ilk oynamak isteyenler sitemiz takipte kalsınlar ettik tr: D Alt kısımda Oyun Yapımcısı Geliştiricisi Olan EA Mobile oyun okuyabilirsiniz açıklamalarını ettik.


Nihai TAKIMINIZI KURUN


Hayalinizdeki takımı create İçin, Lionel Messi Eden Hazard gibi yıldız oyuncuları Kazanın, değiştirin ettik toplayın ettik. kitlerinizi oyun stilinizi, formasyonunuzu, daha fazlasını Seçin ettik.
HIZLI Simulasyon MODU

Yeni Hızlı Simülasyonlarla becerilerinizi test edin yönetim. Takımınızı belirleyin, maçı baslatın seyrine bakın, A.Ş.. Yedekleri akıllı KULLANIN, taktik custom Yapın bu Sırada Takımın gayretini Ölçün ettik. Maç sonuçlarınız Tamamen oyuncu becerilerini A.Ş. kimyasını Yönetme yeteneğinize Bağlı OLUP, gerçeklik duygusunu Bir Üst düzeye taşır.
GERÇEK DÜNYADAN EŞLEŞMELER
Favori takımınızın Bir Sonraki fikstürünü Dünyada Yapılan Diğer 3 ve Büyük eşleşmeyi oynayın, hem de her hafta!
KONTROL SİZDE
Klasik kontrolleri KULLANIN (şimdi “ara pas” özelligiyle) Veya daha az düğmenin Kullanıldığı yeni “Rahat Kontrolleri” Tercih edin. Hatta isterseniz topun daha yakından KONTROLÜ Için Taktik En sürmeyi desteklemek Üzere oyun çubuğuna Çift de dokunabilirsiniz. Ve Harici Bir Kontrol cihazınız Varsa, onu sahada ilk
defa kullanma şansını Beklemeyin.
Hemen harekete gecin FIFA 15 Ultimate Team A.Ş. ile en sevdiğiniz spora Olan tutkunuzu hissedin!

 

ÖNEMLİ NOT !

Bu dosya fifa 15 ut mod apk ‘dır. Fifa 2015 ut telefonunuza kurulu olmadır. Bu apk dosyasını telefonunuza atarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Fifa 15 Ultimate Apk İndir  linkine tıklayarak   hilesiz data sd oyunuda indirebilirsiniz.

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon