gorsel

Gangstar Vegas v2.8.MOD1 b MUAYENE indir – full indir

Hileli Oyunlar
Yükle
Eylem , Oyunlar ,

Alkışlanan açık-dünya aksiyon oyunu son bölüm Sin City ile tehlikeli yeni bir seyahat Roll up!


Gangstar Vegas
oyna.google.com.GloftGGHM
Eğlenceli, sürükleyici ve vahşi silah savaşları için hazır olun!
Alkışlanan açık-dünya aksiyon oyunu son bölüm Sin City ile tehlikeli yeni bir gezi Roll up!

ÇİRKİN LAS VEGAS HOŞGELDİNİZ:
Oynamak gibi bir karışık dövüş sanatları (MMA) savaşçı bir BLOCKBUSTER HİKAYESİ MODE yol boyunca 80 MİSYONLAR dolu aksiyon Kurmak gangster squad ele Vegas ve kazanmak mafya savaşları SONSUZ KUM EĞLENCE:
Daha BÜYÜK bir ŞEHİR keşfedin, önceki Gangstar oyunun boyutunu 9x HAVOK FİZİK kullanımı hava, MMA mücadele ve daha fazla su ve sokak yarışları da dahil olmak üzere zorlu ZORLUKLARIN içinde liderler Tırmanmaya yapma ragdoll efektleri ile inanılmaz stunts Gerçekleştirmek! Olmak Vegas en iyi tetikçi Katliam & Soygun modlarında Sonu bankaya bağımlılık CASİNO OYUNLARI BİR YOLCULUK VAHŞİ TARAFI:
Molotov kokteyli gibi erişim DELİ SİLAHLAR, lav silahları ve elektrik gitar! Sürücü CRAZY ARAÇLAR da dahil olmak üzere canavar kamyon, Kas araba ve savaş uçakları YÜKSELTME SİZİN BECERİ VE DİŞLİ ve özelleştirmek kendi görünümünü Zevk inanılmaz bir soundtrack sahip olan Skrillex, Kavinsky, Chromatics ve daha fazla Oyun hikayesi:
Bu üçüncü kişi shooter aksiyon oyunu olarak, yükselen bir MMA şampiyon olarak oynayacak. Mafya tarafından çerçeveli, yıl mücadele etkinlikte maçı atmak gerekiyor. Ama rakibiniz yumruk sizi yener ve birinci gittiğinde, ünlü suç lordu Frank Veliano mükemmel planı da gider. Şehrin en çok aranan adamı oldun. Suç her yerde olduğu bir yerde, sıkıca silah tutun ve en çılgın mafya savaşları katılmak zorunda kalacak!

Fala yapılan ve hayatını zar bir rulo ile kaybolur Las Vegas, hoş geldiniz!
Eğer nihai çekim oyunu arıyorsanız, Gangstar Vegas. Ayrıca (TPS) oyun çekim eylem, silah, yarış oyunları, mafya oyunları, gangster oyunları, atıcı oyunları, FPS oyunları, üçüncü kişi Aksiyon oyunları, suç oyunları, hızlı yarış, MMA mücadele, gangster filmleri, Skrillex vb mücadele gibi eğer bu oyunu seveceksiniz.

Ne yeni bu sürümü: (Güncelleme : 28 Ekim 2016)
Güncelleme 18 küresel Gangstar bir olay ışınlamak! Uzaylılar gibi kimse güvende Vegas getirmek için inerler. Onun kaderi senin ellerinde!
UZAYLI İSTİLASI: Şehri yukarıdan ölümle yüz yüze! Bir Dünya beatdown savaş 5 dalgalar gibi bir his bu küçük serseriler göster! Sonra bazı gerçek çok dişli savaş ganimeti geçirmek.
Cyber Stinger jetpack ile sert bir KELEBEK GİBİ uçarım Ve sting!
Nasıl aynı anda onlara ateş çok SERİN TUTUN: Monte edilmiş silah şimdi aşırı ısınma olabilir, bu yüzden dikkatli olun.Gerekli Android O/S : 2.3+

Ekran görüntüleri :

 Gangstar Vegas- screenshot
 Gangstar Vegas- screenshot
 Gangstar Vegas- screenshot
 Gangstar Vegas- screenshot
 Gangstar Vegas- screenshot
 Gangstar Vegas- screenshot

Download : 19 MUAYENE

Google play ile indirin OBB

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon