HAT için King of Fighters 98 APK indir – full indir

PlayHit Southeast Asia Hileli Oyunlar
Yükle

Klasik tekrar! ‘KOF 98 Ultimate Match ESKİ KOF herzamanki savaşçıların görüntüleri ve becerileri bitmiş. Popüler savaşçıları biriktirmek için gel ve dinç savaşçılar’ kadro hazırlamak! Bu oyunu açılan savaş modu yaratmak için geleneksel kart savaş modu keser. Size yeni bir heyecan verici bir deneyim getirecek. Birdenbire artı terfi sistemi, birdenbire artı savaşçıları’ düzenlemesi yöntemi, mükemmel PVP modu! Oyun KOF birkaç yıl önce anılarını hatırlıyor.

Özellikleri
KOF 98’de savaşçıları mükemmel kalitede
KYO KUSANAGİ, IORİ YAMAGİ ve MAİ SHİRANUİ hatırlıyor musun? KOF oynadı duygusal hatırlıyor musun? Oyun sahne, yetenek, ses efekti, nihai hüner, ve eşsiz ve canlı Japonca dublaj sesi daha heyecan verici bir çaba deneyimi sizi takip edecek! Dövüşçülerin Kralı! K. O. asla!

Kurmak kendi rüya takımını
Kadro hazırlamak için nasıl göz önünde bulundurmanız gerekir KOF oynadı hatırlıyor musun? Bu oyunda, geleneksel yanı sıra 3-avcı ekibi, bununla beraber oluşumu daha savaşçıları seçebilirsiniz. Hiç kararsızlık etme! Kendi rüya takımını belirlemek için gel!

Açılan savaş modu, heyecan verici bir deneyim
Yalnızca avatar tıkla becerileri serbest bırakmak için kişilik kontrol edebilirsiniz oyun oynamak için bıktırıcı mı? Bu oyun QTE combo sistemi ile savaş modu buluş! Kusanagi Yılan, Kızlık Hovarda ve Haoh Shoko Ken, bu nihai maharet ekrana dokunun yayımlanacak. Ödeme zamanlaması ve ritmi uyarı ve mükemmel combo deneyimi çağırabilirsiniz.

Çoklu sistemler, birden çok çalma yöntemleri
SİTE+SİTE çalma yöntemleri çok pozitif Bar, Yetenek, Test, KOF Turnuvası, Kadın Savaşçılar Meydan okuma, vb. Dövüşçülerin Kralı meydan! KOF dünyasına gel, bundan böyle can sıkıcı olmayacak. Alışılmış öykü kampanya deneyimi! Tüm sunucular Kralı edinmek! Oluşturun efsane sana ait!

===Resmi bilgi=
Facebook:
Geliştirici web sitesi:

©KOPYALAYIN OYUNDAHA DETAYLI CORPORATİON TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon