Hexlock – App Lock Security indir – full indir

Uygulamalar
Yükle

Hexlock; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda, cihazınızı kilitlemeden yalnızca belirlediğiniz uygulamalara kilit koyabileceğiniz pratik bir güvenlik uygulamasıdır.

Uygulamayı hemencecik indirmek için > Hexlock – App Lock Security

Çocuklarınız telefonunuzu sık sık karıştırıyorsa veya aile üyeleriniz göre telefonunuz karıştırılıyorsa Hexlock, tam size kadar.

Bireysel gizliliğine tartı veren kullanıcıların tercih edecekleri Hexlock, cihazınızı kilitlemeden yalnızca sizin belirleyeceğiniz uygulamaları ya da araçları kilitlemenizi sağlar.

Iyice bedava olarak sahip olabileceğiniz Hexlock uygulamasında oluşturacağınız kullanıcı profilleri doğruca, evinizde veya iş yerinizde dilediğiniz uygulamayı açabilir veya kilitleyebilirsiniz.

Özellikle Facebook, WhatsApp, Twitter gibi sosyal ağ uygulamalarınızı kilitleyerek üçüncü şahısların kişisel verilerinize ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Ayrıca cihazınızda yer alan fotoğraflarınızı, SMS ve e-posta hesabınızı da kilitlemeniz muhtemel.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile gelen uygulamada, yine bu arayüz üzerinden dilerseniz genel bir asıl ekran kilidi seçebilir veya dilediğiniz dilekçe yada arabulucu seçerek kilitleyebilirsiniz. Hem her başvuru formu ya da araç için öbür şifre seçme şansına sahipsiniz.

Ebeveyn Kontrolü

Çocuklarınıza cihazınızı verdiğiniz zaman artık oyun satın alamayacaklar ya da silemeyecekler, tabiki sizin kontrolünüz haricen.

Paylaşılan Cihazlar

Evde ya da işyerinde paylaştığınız cihazlar için bambaşka oturumlar açabileceksiniz, böylece benzer cihazı öbür kişiler kendi özelleştirmeleri ile kullanabilecekler.

Sosyal Hesapları Koruma

Başka birine telefonunuzu verdiğiniz zaman bundan böyle sosyal hesaplarınıza antre yapamayacaklar, facebook ve whatsapp’ınızı denetleme edemeyecekler.

Bütün bunların dışarıya uygulamayı sizin kontrolünüz dışarıya kimse silemeyecek ve ağınız değiştiği süre otomatik olarak faal olacak.

 

Hexlock – App Lock Security indir
sizlere www.wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon