Ice Rage: Hockey v1.0.24 MUAYENE indir – full indir

Spor Oyunları
Yükle
Oyunlar , Spor Oyunları ,

BİZE ve 70 öteki ülkelerde Zeki Telefon #1 Spor Oyunu!


Ice Rage
oyna.google.com.icerage
2 milyondan fazla oyuncu! Buz Rage 21. yüzyılda buz hokeyi getiriyor, 1984 Hat Trick haraç ödeme yaparken. Oyuncular buz pisti üzerinde yüzü kapalı, hokey düello – bir oyuncu ve bir kaleci her tarafında. Oyun hızlı ve sert oyuncular kendi ayakları üzerinde buz yeme çok zaman harcama.

(Turnuva, Hızlı Maç ve Deathmatch) üç farklı tek oyuncu modu ve tek bir cihazda multiplayer vardır. Ayrıca Çevre-Ayı vurmak gibi hızlı Ön veya ağır yıldırım gibi seçim için benzersiz karakter ton vardır. Noel Baba gibi deli goalies ile takım ve üstünlük elde etmek için emin olabilirsiniz. Muhteşem animasyon ve karizmatik karakterler acele unutmayacağım bu bir oyun yapmak. Şampiyonluğu almak ya da şimdiye kadar yaşadığım en yoğun tek cihaz multiplayer bir arkadaşınıza karşı cesaret.

Özellikler:
Alan Wake Ve Max Payne ses tasarımcısı, müzik ve ses FX. 2 kişilik Muhteşem 3D grafik Turnuva modu: tek cihaz çok oyunculu efsanevi Skar yenilgi Olabilir? 2 milyondan fazla oyuncu yanlış olamaz! En iyisi tek kişilik Hokey oyunu. Ne bu sürümde : (Güncelleme : 8 Eylül 2016)
Android TV için geliştirilmiş oyun kumandası desteği var ve bazı hatalar düzeltildi.

Gerekli Android O/S : 2.3+

Ekran görüntüleri :

 Ice Rage: Hockey- screenshot
 Ice Rage: Hockey- screenshot  Ice Rage: Hockey- screenshot  Ice Rage: Hockey- screenshot

İndir : 36Mb MUAYENE

sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

Geçeli Versiyon