IconTool Pro indir – full indir

Mac
Yükle

IconTool Pro; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üstünde başvuru ve dosyalarınız için ikon oluşturmanıza olanak tanıyan fantastik bir uygulamadır.

Yalnızca bir kaç dokunuşla çok iyi ikonlar yaratmanıza olasılık sağlayan uygulama ikon hazırlarken gereklilik duyabileceğiniz bütün araçlar ile birlikte geliyor. Dosya ve uygulamalarınız için ikon hazırlayabileceğiniz başvuru ile .ico ve .icns uzantılı ikon dosyaları oluşturabilirsiniz.

Epeyce sade ve şık bir arayüz ile gelen dilekçe ikon oluşturma aşamasında kullanıcılarına yüksek kalite ve hız sunuyor. Keza uygulama ile oluşturduğunuz tüm ikonlar tek bir dosyada saklanır. Bu sayede saatlerce ikon arama zahmetinden kutulursunuz.

Sürükle bırak desteğine de sahip olan uygulamada tek yapmanız gereken ikonda kullanmak istediğiniz görünüm dosyasını sürükleyerek uygulamaya bırakmak. sonradan liste üzerinde bir platform seçerek görüntüyü düzenleyebilirsiniz. Bütün düzenlemeler bittikten daha sonra “Oluştur” butonuna tıkladıktan sonradan .ico ve .icns dosyalarını dışa aktarabilirsiniz.

IconTool Pro indir
sizlere wordpresshaberleri.info farkıyla sunulmuştur

Yorumlar

Ek Bilgiler

Güncellenme Tarihi

Boyut

1.0 MB MB

Geçeli Versiyon